Wpis z mikrobloga

@wykopowajulka15: MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO siedzę na #6obcy i trafiła mi się 16 latka, która pilotuje szybowce, jest biegła w 4 językach, gra na fortepianie od 8 roku życia. Na początku myślałem, że to legitny troll jakiegoś studenta posiadającego wiedzę o lotnictwie, ale dała mi swojego instagrama i wszystko legit. Ja #!$%@?, te uczucie gdy w wieku 16 lat osiągnęłaś więcej niż ponad 90% społeczeństwa polskiego przez całe życie. Dziewczyna tak jak przypuszczałem z mega bogatego domu, wyśmiała mnie jak powiedziałem, że zarabianie 10k to sukces. Zadowala ją minimum 50k. Sama chce po studiach i zdobyciu wszystkich licencji latać w British Airways potem Emirates. Ja #!$%@?, na 6obcy sama patola, gdzie większość nie ma aspiracji by zarabiać więcej niż 2500, a tu mi się jakiś nadczłowiek trafił. Jestem w niewyobrażalnym szoku po tej rozmowie. #przegryw #lotnictwo #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #gownowpis #plodnajulka #wygryw #tinder
  • 65
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Co uderza w oczy to super poprawna pisownia, tyle co widziałem także poprawnie po angielsku, co rzadko spotykane, szczególnie w tym wieku. Nawet jeśli i nie fejk, to zanim dojdzie do ATPL'a to trochę zejdzie. To od razu Ci już powinno powiedzieć, że ona musi pochodzić z ultra bogatej rodziny, bo praktycznie nikogo innego nigdy stać nie będzie na szkolenia i egzaminy, widziałem raz kurs na ATPL z WizzAir,
  • Odpowiedz
@MatiKosa Zdaje sobie sprawę, że jest z ultra bogatej rodziny, co sam napisałem. To wykopki pisały, że po czym wnioskuję, że jest bogata, tak jakby dziecko kasjerki i budowlańca było stać na to wszystko. xD Oczywiście, że bym nie chciał z nią być i bym się nie dogadał. Miałem takie uczucie pomimo tego, że dziewczyna sympatyczna, ale czuć, że to nie jest poziom, czy dwa wyżej, a dziesięć poziomów.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: Yep, zwykły człowiek nie ma praktycznie szans by stać się pilotem, ja znam osobiście gościa, który jest ATC, niezwykły wysiłek w to włożył (choć nie musiał, bo już wcześniej miał kasę, pochodzi z zamożnej rodziny też, ale sam zarabiał) i dziś pracuje w cholerę, chyba wręcz zbyt wiele, o zarobkach nie będę pisał, bo się Dominika załamie, powiem tylko, że Dubai i Wawa jednocześnie, ale uwierz mi - pieniądze
  • Odpowiedz
@piekna_gabi: No ale szkolenia i egzaminy też kosztują + to jest poświęcenie też koło 2-3 lat, nie wiem czy to się da tak łatwo pogodzić z pracą zarobkową. No i co, 2-3 lata poświęcone i na koniec przykładowo nie zdajesz egzaminu, co dalej? Czekasz długo na kolejny? Ryzykujesz parę lat swojego życia, to nie jest kurs 1-2h po pracy i hop zapraszamy na wieżę. W tym czasie mogłeś osiągnąć coś
  • Odpowiedz
@MatiKosa Napisałem KAŻDY KTO MA PREDYSPOZYCJE. To raz. Dwa - jakie koszty, jakie szkolenia człowieku? Będąc na kursie to PAŻP płaci tobie, egzaminy nie kosztują ani grosza, szkolenie trwa 2 lata, nikt nie łączy tego z pracą zarobkową. I wystarczy tylko matura.
  • Odpowiedz
@piekna_gabi: Hmm a przeprowadzka do Wawy to nie koszt? :> Poza tym później musisz odbyć prawie rok praktyk. Pytanie też jaki % ludzi ukończy kurs pomyślnie, czy uda się to wszystkim? A co jeśli nie? Według tego co piszesz to brzmi bardzo łatwo, a chyba tak nie jest.

"PAŻP podkreśla, że z każdego tysiąca kandydatów, rekrutację przechodzi średnio 20-25 osób. Z nich około połowa ukończy kurs, zdobędzie licencję i otrzyma
  • Odpowiedz
@MatiKosa Ok, ale piszesz ze trzeba być BOGATYM, co jest kompletną bzdurą. Można się przemęczyc, PAŻP placi jakieś 2500 zl miesięcznie za szkolenie, jak zacisniesz zeby to dasz rade. Nie siej defetyzmu
  • Odpowiedz
"buhahahahaha 10k to dla Ciebie sukces?" "mnie zadowala minimum 50k XDDDDDDDDDDDDD"


@wykopowajulka15: dlatego ją #!$%@?łeś? xD dała Ci IG, więc trzeba było ciągnąć temat i się spotkać i bzyknąć jeśli po to wchodziłeś na obcego czy gdziekolwiek.
do związku to średnio, bo rzeczywiscie takie konkretne dziewczyny mają rzeczywiste wymagania, a nie jak te p0lki z tindera, ale jakieś FWB i ogólnie dowiedziałbyś się może czegoś o życiu, skoro niby taka
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: ja tam wierzę że to prawda. Laska pochodzi z super bogatego domu i może spełniać marzenia na plecach rodzicow. Każdy rodzic chce przecież jak najlepiej dla swoich dzieci.

Ale nawet zazdrościć zbytnio nie można bo i tak nigdy nie uda Ci się osiągnąć tego poziomu majetnosci. A czas płynnie i ucieka. Dlatego lepiej zrobić coś dzisiaj co miało się zrobić wczoraj.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: pospermie do "niej" (chociaż konto na ig wygląda legitnie to zawsze mogła to być losowa koleżanka a na obcych pisałes sam do siebie żeby nabrać mirków :>) i zweryfikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz