Wpis z mikrobloga

@wykopowajulka15: MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO siedzę na #6obcy i trafiła mi się 16 latka, która pilotuje szybowce, jest biegła w 4 językach, gra na fortepianie od 8 roku życia. Na początku myślałem, że to legitny troll jakiegoś studenta posiadającego wiedzę o lotnictwie, ale dała mi swojego instagrama i wszystko legit. Ja #!$%@?, te uczucie gdy w wieku 16 lat osiągnęłaś więcej niż ponad 90% społeczeństwa polskiego przez całe życie. Dziewczyna tak jak przypuszczałem z mega bogatego domu, wyśmiała mnie jak powiedziałem, że zarabianie 10k to sukces. Zadowala ją minimum 50k. Sama chce po studiach i zdobyciu wszystkich licencji latać w British Airways potem Emirates. Ja #!$%@?, na 6obcy sama patola, gdzie większość nie ma aspiracji by zarabiać więcej niż 2500, a tu mi się jakiś nadczłowiek trafił. Jestem w niewyobrażalnym szoku po tej rozmowie. #przegryw #lotnictwo #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #gownowpis #plodnajulka #wygryw #tinder
  • 65
  • Odpowiedz
@maestrozo dlatego napisałem, to jest niepojęte dla mnie, że 90% dorosłych ludzi tyle nie osiągnęła, co 16 latka. A to, że znalazłem ją na #6obcy potęguje to we mnie, przecież to siedlisko podludzi, dlatego pisze to jakbym się zesrał, bo jestem w tak ciężkim szoku, że sobie nie wyobrażasz xD
  • Odpowiedz
@maestrozo dosłownie 3s przed tym jak to napisałaś rozłączyłem naszą rozmowę xD ale napisała coś a'la "buhahahahaha 10k to dla Ciebie sukces?" "mnie zadowala minimum 50k XDDDDDDDDDDDDD", a jak jej napisałem, że nawet tyle piloci zbazowani w Polsce nie zarabiają, to napisała "A kto tu mówi o bazie w Polsce? szanujmy się" coś w ten deseń to było
  • Odpowiedz
ciezej nim zostać

@wykopowajulka15: otóż to, wpierw to ona musi zdać egzaminu i wylatać godziny i dopiero potem może myśleć o zarobkach. A z tymi godzinami będzie trudno bo raczej nie masz dużo kobiet jako piloci xd
  • Odpowiedz
@iMarek22: on nie zdaje sobie sprawy że to jest najgorszy typ człowieka, tresowana i trzymana pod kopuła bogatych rodziców, to że siedzi na 6obcy i ma 16lat i po tym co pisze daje jasno do zrozumienia że w realu nie za bardzo potrafi się dopasować do innych, no i tak przejrzałem jej instagrama ( to też dużo mi mówi)
najpierw spokojna milutka z bogatego domu ( może finansjera albo kancelarie)
  • Odpowiedz
@Mescuda: on nie zdaje sobie sprawy że to jest najgorszy typ człowieka, tresowana i trzymana pod kopuła bogatych rodziców, to że siedzi na 6obcy i ma 16lat i po tym co pisze daje jasno do zrozumienia że w realu nie za bardzo potrafi się dopasować do innych, no i tak przejrzałem jej instagrama ( to też dużo mi mówi)
najpierw spokojna milutka z bogatego domu ( może finansjera albo kancelarie)
  • Odpowiedz