Wpis z mikrobloga

Mirkie, jak ładnie powiedzieć pannie, że już styka i degraduje ją z przyjaciółki na koleżankę?

Panna ma wszystko na miejscu i całkiem nieźle się pieprzy, ale... No ma już prawie 22lata. Ona wie, że jest stara dupa, ale w #!$%@? głupio mi to tak ująć.

Jakieś rady od prawilnych Mirków? Różowych nie słucham, no chyba, że też się prawilna pojawi :d

Dziewczyna świetna z charakteru itd ale ja dopiero 30 i jeszcze za młody na wiązanie się. Niby wszystko rozumiała, ale ostatnio podejrzanie często wpada na mnie niby przez przypadek.

Tak, są momenty, że pękam, ale jak facet głodny to i dziurę w płocie wyrucha.

Cycki już widać, że tak nie sterczą, jak u Nastki. U dołu niby dobrze, ale jednak jest różnica. No dziewczyna 8/10, ale w skali wiekowej 20+

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki (?)
  • 13
@shadowsof2: nic, rób swoje i tyle. Jak zacznie świrować, to ją odstaw. Nie bój się tego, że ten "talerz" może upaść, ważne abyś kręcił kilkoma. Niektóre będą obracać się wolniej, niektóre szybciej, niektórym trzeba pozwolić upaść i się rozbić. Najważniejsze to traktować kobietę jak mentalne dziecko, którym jest. Jak zacznie #!$%@?ć tango na bani, to przestaw ją na bok jak mebel, by ochłonęła.
Nie żałuj i rób swoje.
A tych z