Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 462
Niestety dzisiaj nadszedl ten moment który prędzej czy później musiał nastąpić, który w sumie spotka każdego bez wyjątku.

Rano dowiedzialem się, że mój tata niestety przegrał ponad roczną walkę z rakiem.

Dzielę się z wami ta informacją, bo wcześniej dodałem bodajże dwa wpisy odnośnie jego stanu zdrowia. Wiedziałem na co się pisze dzielac się z wami takimi osobistymi informacjami na portalu ze śmiesznymi obrazkami. 

Nie chodzi o atencjonowanie się śmiercią ojca, bo to byłby szczyt #!$%@? z mojej strony. Chce tylko was o tym poinformować, bo często dostawałem wiadomości prywatne z pytaniem jak czuję się tata.

Dziękuję wszystkim za komentarze wspierające go w tym trudnym okresie. Nie tak to sobie wyobrażałem. 

Miałem zawołać plusujach poprzedni wpis, ale mirkolisty nie działają, a jestem aktualnie na telefonie.

#rak #oswiadczenie #smierc
  • 47
@polik95: jak ja się nie udzielam na mikro, to odpiszę, mój ojciec mnie zaraził floydami i ogólnie mocnym rockiem, na łeb siadają takie gówna jak 'yet another movie' czy inne animalsy lub comfortambly numby. Niedawno obchodziłem jego możliwe 53 urodziny i wcale łatwiej dla mnie nie było, więc rozumiem ból. Ja myślałem, że mam lepszą psychikę, nie mam. Trzymaj się, ja swoje cierpię prawie 2 lata, mam nadzieję, że masz mocniejszą
@polik95: ja mam dobrą receptę na śmierć i pogrzeb bliskiej osoby. Gdy razem z rodziną chowaliśmy rodziców mamy: najpierw babcię, potem dziadka, nie płakałem w przeciwieństwie do innych. Powstrzymywałem się przed uśmiechem, bo wolałem dziękować wszechświatu czy Bogu za to, że dane mi było znać babcię oraz dziadka. Za to, że mnie kochali, że miałem drugi dom choć nie było u nich różowo. Za te gorące lata, jakie spędzałem u nich
@polik95 Trzymaj się, to samo przeżyłem 4 lata temu kiedy umierał mój dziadek na raka płuc. Jeszcze tak się zbiegło w czasie że pogrzeb był w moje 18 urodziny. Bolało tym bardziej że jeszcze zaraz po diagnozie, 4 miesiące przed śmiercią obiecał że będzie walczył i będzie na urodzinach. No cóż, był, ale nie tak to sobie wyobrażałem
(). W każdym razie ciekawi mnie czy ten Czarnobyl nie
@polik95: to boli... prawie 10 lat temu taką walkę przegrała moja mama ( ͡° ʖ̯ ͡°) do tej pory smutno czasem, jak chciałoby się podejść do rodzica, a tu nie ma... wszytskie urodziny, Dzień Matki to nie są przyjemne rzeczy...
Trzymaj się Mirek.