Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 462
Niestety dzisiaj nadszedl ten moment który prędzej czy później musiał nastąpić, który w sumie spotka każdego bez wyjątku.

Rano dowiedzialem się, że mój tata niestety przegrał ponad roczną walkę z rakiem.

Dzielę się z wami ta informacją, bo wcześniej dodałem bodajże dwa wpisy odnośnie jego stanu zdrowia. Wiedziałem na co się pisze dzielac się z wami takimi osobistymi informacjami na portalu ze śmiesznymi obrazkami. 

Nie chodzi o atencjonowanie się śmiercią ojca, bo to byłby szczyt #!$%@? z mojej strony. Chce tylko was o tym poinformować, bo często dostawałem wiadomości prywatne z pytaniem jak czuję się tata.

Dziękuję wszystkim za komentarze wspierające go w tym trudnym okresie. Nie tak to sobie wyobrażałem. 

Miałem zawołać plusujach poprzedni wpis, ale mirkolisty nie działają, a jestem aktualnie na telefonie.

#rak #oswiadczenie #smierc
  • 47
@polik95: Trzymaj się Mirku. Też ojca straciłem parę miesięcy temu. Niespodziewanie i po pierwszej poważnej kłótni w której powiedziałem parę słów za dużo. Żałuję strasznie. Też pozostały mi po nim stare płyty których słuchaliśmy godzinami i chodziliśmy na ich koncerty. Życie to szmata jednak :(