Wpis z mikrobloga

@KaMenKamil: W jakimś tam stopniu możliwe bo stayusy nie są aktualizowane na bierząco. Ja miałem ostatni status 19, a dopiero 25 ruszył się tracking i zaktualizowało mi tylko do 21. Dzień później miałem już do 24 tak więc możesz tylko gdybać co się dzieje z twoją paczką. Jeśli będziesz miał tracking na polskiej stronie to już tylko chwila dzieli cię od niej.
Nie, nie przyjdzie, ja mam ten sam status od 14.07, napisałem do Gearbest i odpisali mi, że paczki są w rutynowej kontroli celnej i że przepraszają za opóźnienie, dopiero w tym tygodniu ma wylecieć z BUD.
@Avrinnn: Zauważ że ostatni status jest z 21.07. Statusy nie są aktualizowane na bierząco. Wasze paczki zapewne są całkiem gdzie indziej. Do momentu dotarcia na BUD mam identyczne godziny, a resztę aktualizacji mam tylko do 24.07. Spokojnie
@ZeeNooN: Przecież nie panikuje :) Mówię, tylko że samo Gearbest sprawdzało lokalizację mojej paczki 28.07 i tak jak napisałem, 28 była dalej w BUD. Ja mam ostatni status 14.07, także moja paczka już trochę tam siedzi.
@krzychocho: miałem i nie wiem co mnie pokusiło żeby DPD wziąć tym bardziej że jak widać po grupie tracking lub dostarczenie paczek aktualnie lepiej wypada po stronie dhla