Wpis z mikrobloga

Na żaden z Waszych przykładów bym się nie nabrał, sprawdzam takie rzeczy odkąd tylko pamiętam :) Ale fajnie, że informujecie, przynajmniej teraz wiem, że ta obsesja może mi naprawdę zapewnić bezpieczeństwo
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl Sorry, ale porownanie równie efektowne co bezużyteczne. Nie sądzę, że ktoś stanie dzięki niemu bardziej świadomy. Prawa fizyki dotyczące percepcji kolorów to materiał ze szkoły. Prawa rządzące phishingiem to psychologia - manipulacja i ignorancja.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl "To trochę przerażające, jak niewielu z Was w pełni rozumie na czym bazuje phishing."
My to rozumiemy.
Ty nie rozumiesz k---a że dałeś tak z-----e porównanie że większość zachodzi w głowę jak w ogóle można tak skojarzyć?
  • Odpowiedz
A teraz kolejna ciekawostka odnośnie łykania przez wykopków i tego zdjęcia, jakby było czarno-białe, to wyglądałoby tak. A więc @niebezpiecznik-pl usuń konto albo sam napisz petycję o bana, bo nienawidzę takiego manipulowania. Koło 'czarno-białego' to nawet nie stało. Tfuu, gardzę

@laptopik @Depth_Charge @Khosm @wolnynajmita @neat8ta1o @fuKlanAdraHrepuS @JakTamCoTam @darkelf @Line-Storm @milas_ @pharmaz0ne @terwer358 @m0rgi @Wap30 @mat9 @
uzytkownik4 - A teraz kolejna ciekawostka odnośnie łykania przez wykopków i tego zdję...

źródło: comment_gJ9gc4MJc3Ido93HOzFP78PtGCdkPMgu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w sumie mogłem wkleić to czarno-białe zdjęcie i zapytać niebezpiecznika jakiego ono jest koloru ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale już c--j, nie lubię jak ktoś ogłupia moich wykopków, a staram się was nauczać jak tylko potrafię.
P.S. NA PODOBNEJ ZASADZIE DZIAŁA TROLLING...
  • Odpowiedz
@laptopik
Kolory są tylko na liniach, co najwyżej pojedyncze piksele się zalapuja z powodu jpg, ale jak powiększysz to zobaczysz że nie cale liście są zielone tylko miejsca, gdzie przebiega linia
  • Odpowiedz