Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: zrezygnowalem ostatnio z ubuntu oraz lubuntu (na starszym kompie) na rzecz minta (cinammona i xfce na slabszy komp).
Pieknie to bryka. Wg mnie jest genialnie funkcjonalne,nawet wlaczenie ekranu hd na zewnetrzny monitor do lapka i wpisanie tego w autostart to tylko kilka komend w terminalu. A szybkosc nieporownywalnie wieksza wobec windy.
  • Odpowiedz
windows 7


@SiemkaKtoPeeL: Wszystko jest lepsze niż 10 letni system mulący system, które jedyne poprawki jakie dostaje to te z telemetrią od producenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS ogarnęli już domyślne kodowanie w UTF-8 w dokumentach czy dalej jest jak za czasów DOS-a w windowsie? xD
  • Odpowiedz
@Koloses: Nom, tylko mnie na macu te animacje #!$%@?ą, skróty klawiszowe i sprzęt xD

Ja tam nigdy żądnych problemów nie miałem z windows 7


@SiemkaKtoPeeL: Klasyczna odpowiedź, jak na zlocie fanów alfa romeo albo mazdy xD

Wg mnie jest genialnie funkcjonalne,nawet wlaczenie ekranu hd na zewnetrzny monitor do lapka i wpisanie tego w autostart to tylko kilka komend w terminalu.


@KS_Zryw: Trochę sobie komplikujesz. W xfce display możesz sobie
Kryspin013 - @Koloses: Nom, tylko mnie na macu te animacje #!$%@?ą, skróty klawiszowe...

źródło: comment_jMTsxyONJSOFKpYxMPQbZVR5cntYqkfV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: szkoda tylko że xfce nie ogarnia (by design, ale to różnica dobra dla neckebeardów, liczy się efekt) zapamiętywania rozmiarów/pozycji okien przy wielu monitorach, to chyba jedyne zastrzeżenie jakie do niego mam bo zabawa z devilspie to pomyłka.

To i tak detal, bo taki macos nie ogarnia tego kompletnie i nawet nie da się tego sensownie obejść (jak to w maku), najlepiej działa to na (przynajmniej do czasów 7) windowsie.
  • Odpowiedz
Nom, tylko mnie na macu te animacje #!$%@?ą, skróty klawiszowe i sprzęt xD


@Kryspin013: Ale jest szybszy i ma lepsze zarządzanie energią jak już dobrze tego hackintosha zrobisz. Tylko do denerwującego stopnia zakłada, że user to idiota. Jak główny system i tak używam archa z DDE na obrazku jak na razie a maca się całkiem nie przesiadłem, ale faktycznie działa szybciej od linucha. Robiłem test html5 od antutu i wyniki wyglądały
Koloses - > Nom, tylko mnie na macu te animacje #!$%@?ą, skróty klawiszowe i sprzęt x...

źródło: comment_Bb5k3EqRTwvGn7qBQa2SQZQgnzBeopWO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz