Wpis z mikrobloga

Lenovo Y700


@Koloses: @Azur88: Nie wrzucąłbym hackintosha nabudżetówkę. Aż mi się przypomniało. Miałem takie ameby na studiach co siedziały na hackintoshu na jakiejś taniej budżetówce w której wifi i większość funkcji nie chciało działac no ale macos przecież xD
___________________________________________________

w moim mincie w display nie ma czegos takiego,jak advanced :D


@KS_Zryw: Mint bazuje na wydaniach LTS ubuntu. Możesz sobie dodać nowsze xfce z repozytoriów ppa.
_________________________________________________

zapamiętywania rozmiarów/pozycji
  • Odpowiedz
@FioletowaFasola: Jakie GPU? Intel czy Nvidia? Po za tym zamiast comptona, który nie wiem czy jeszcze jest rozwijany możesz dać o wiele lepszego kwin z KDE. I będziesz miał też w tedy w pakiecie bajery z KDE jak np skryptowanie kwin czy chyba nawet efekty pulpitu kde (ostatnie to nie wiem).
  • Odpowiedz
@Kryspin013: intel, to było w sumie z 2 lata temu, przez to przesiadłem się na gnome (bo kde mi ciągle się zawieszało), a pół roku temu na kde, bo gnome zaczął ciąć, a kde już działa normalnie. Ale może sobie poeksperymentuję na innym PC z xfce i kwin.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL:

system działa tak szybko że nie wyobrażam sobie żeby mógł działać szybciej czy lepie


@SiemkaKtoPeeL: Lel, ja tu widzę, że dyskutuję z jakimś biedakiem, który ledwo co odkrył co to SSD i myśli, że jak winda jest na SSD to nie zamula. Ten SSD to pewnie też jakieś msata albo sata 3 zamiast nvme xD

Zobaczyłbyś jak się zachowują współczesne systemy na ssd jak np macos a nie jakaś
Kryspin013 - @SiemkaKtoPeeL: 

 system działa tak szybko że nie wyobrażam sobie żeby...

źródło: comment_hbH05mDrHbhOaGlJ0fHe8pSWjV0iVlb1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
System po angielsku, a kalendarz po polsku?


@m4jk3l: Kalendarz chyba zaciąga nazwy z zmiennej dat jako język.

Nie wiem jakie masz obiekcje do sprzętu, ale z mojej perspektywy nie ma się do czego przyczepić.


@magicznyjozef: Lutownay ram, lutowany dysk, brak wymiany baterii, brak slotu na drugi dysk, dotykowy pasek zamiast klawiszy i inne kretyńskie dizajnerskie decyzje jak wywalanie coraz większej ilości portów.
  • Odpowiedz