Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@login-jest-zajety: dzięki wielkie, ja chyba osobiście wolę strumień bo właśnie jest możliwość przycelowania + wygląda na to że minimalnie lepszy zasięg ma i nie jest tak bardzo podatny na wiatr , no ale to już zalezy od osobistych preferencji i to jak reagujemy na zagrożenie w różnych sytuacjach,

Kiedyś myślałem że te zzelowane są najlepszym rozwiązaniem no ale wtedy też trzeba przycelowac konkretnie

mam takie pytanie związane z tematem, czy jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@login-jest-zajety: a jeszcze takie pytanie mam , ta pojemność 89ml to na ile mniej więcej sekund ciągłego psikania starczy? 5 czy więcej? Czy to raczej taka jednorazowka i po prostu jeden brak #!$%@? to koszt takiego gazu, ( wciąż i tak taniej niż lekarz, opatrunki, szwy + stracony czas i brak pewności jak w przypadku nie użycia gazu cała sytuacja mogłaby się skończyć)
@k__d: polecam wersję 43ml tego samego gazu, nic innego Ci nie polecę bo nie wiem jak działa - bezpieczeństwo w takich sytuacjach jest zero-jedynkowe, albo się czujesz bezpiecznie, albo nie, nie ma nic pomiędzy

@Volan: instynktownie to robisz, w momencie jak naciśniesz spust to masz mniej więcej wycelowane, skorygowanie to jest ułamek sekundy, poza tym wystarczyło naciśnięcie spustu na pół sekundy - gazu zostało ponad połowa (ważyłem nową puszkę i
login-jest-zajety - @k__d: polecam wersję 43ml tego samego gazu, nic innego Ci nie po...