Wpis z mikrobloga

Od kilku dni staram się oglądać wiadomości w TVP i muszę powiedzieć, że ciężko jest. Jak słyszę te kłamstwa i totalitarną propagandę to robi mi się fizycznie niedobrze, mam ochotę zwymiotować. Chyba mózg się broni.
I tak się zastanawiam... Skoro jest to telewizja finansowana z pieniędzy publicznych, czyli moich i twoich to może być wykorzystywana do celów politycznych jednej strony? Jesteśmy w UE, nie da się tego zaskarżyć do jakiegoś trybunału? Przecież oni potrafią personalnie obrażać tam ludzi. Robią kampanię wyborczą za nasz hajs. Trochę lat mam i pamiętam różne rządy, ale takiego czegoś nie było nigdy. Jak włączam TVP to czuję się jak w jakiejś Korei Północnej.
Oczywiście TVN też manipuluje i jest stronniczy, ale to prywatną telewizja no i chyba robią to nieco subtelniej, chociaż też czasami na rzygi bierze.
#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #tvpis
  • 38
Jesteśmy w UE, nie da się tego zaskarżyć do jakiegoś trybunału?


@wcfilmowe: o, widzę mamy tu przedstawiciela najgorszego sortu Polaków. Ten nawyk donoszenia na partię za granicą, ta zapisana w genach tradycja zdrady narodowej...tfu.

@XXXTetris: Oczywiście, że tak, w stu procentach się zgadzam, ale ja nie o tym pisałem. Wiadomo, że mamy dwa obozy polityczne w kraju, ludzie są podzieleni itd. Chodzi mi tylko o to, że niemoralne, nieetyczne i powinno być niezgodne z prawem europejskim przywłaszczanie sobie państwowych mediów dla partyjnej propagandy. Pisowskim medium jest też Trwam i Radio Maryja, ale mi to nie przeszkadza, bo jak długo utrzymują się jako prywatne firmy to
@AnonimowyGoj: Pfff, przez takie myślenie jest jak jest, patrzy się co jest teraz, a nie co będzie, I dlatego nie powstanie nigdy w Polsce melioracja czy inne inwestycje bo jakby następną kadencje wygrała opozycja to by sobie przypisała wszystkie zasługi, oczywiście PIS o tym wie i daje pieniądze na bombelki zabezpieczając sobie korytko. Poza tym wiele starszych ludzi nie głosuje na PIS, tylko przeciw PO, a jako że PO nazywa się