Wpis z mikrobloga

@AndyMendy Mnie to najbardziej złości jak przed wąskim skrzyżowaniem po którym zaraz są podwójne ciągłe wyprzedasz rower potem włączy się czerwone i wyprzedzają Cię po prawej.I wleczesz się całe skrzyżowanie... Wedlug mnie powiino być, że stojące pojazdy mogą wymijąć po prawej minimum skutery. I skoro ja wyprzedzając mam zachować metr to u nich powinno być tak samo. Ograniczylo by to przeciskania tylko po to by tamować wszystkie auta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndyMendy: i dlatego ja sobie śmigam chodnikiem. Wolę omijać pieszych mniejszym tempem niż blokować pół pasa szczególnie na wąskiej drodze i ryzykować rozjechanie. Ścieżki rowerowe jak są to nimi jadę. Mam samochód, więc wiem jacy rowerzyści bywaja upierdliwi i nie chcę w tym uczestniczyć ;)
  • Odpowiedz
Wincyj regulacji, wincyj egzaminow, wincyj oplat, wincyj urzednikow i wincyj kontroli panstwa! Wincyj! XDD p------i ludzie
  • Odpowiedz
@AndyMendy: I co dzieci też mają prawko zrobić? Typowy janusz, zabronić wszystkim wszystkiego bo on jedzie i mu przeszkadzajo. Może naucz się ostrożności i nie przekraczaj prędkości to nie będziesz miał niebezpiecznych sytuacji, ja jakoś nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarafas240: A mnie z drugiej strony wkurza jak stoję rowerem pierwszy na światłach i auta które dopiero dojezdzają od razu ustawiają się obok a nie za mną tylko po to, żeby zaraz na skrzyżowaniu wyprzedzić spychając mnie na krawężnik. Ile sekund tracisz jadąc za rowerzystą przez skrzyżowanie? Będzie z 10?
  • Odpowiedz
@AndyMendy: Około 100% wypadków drogowych powodują "kierowcy" pojazdów silnikowych.
Około 100% zatorów drogowych też.
Całe miasta stoją przez ten samochodowy syf.
Bezmyślna i bezowocna godzina w korku - zajebiście.
Ale zobaczą jeden Janusz z drugim rowerzystę i już im się k---a w głowie kręci.
Mózgi wam do odbytów przyrosły, a odbyty do tych
  • Odpowiedz
kierujący rowerem w dużym mieście powinien posiadać prawo jazdy kat.b , OC na rower


@AndyMendy: mam A i B orac OC rodzinne ktore mnie i moja rodzine chroni np na rowerze jak cos ktos odwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ktoś kto nie ma kat b nie umie dostosować się do panującego na ulicach ruchu


@AndyMendy: źródło: Instytut Danych z D--y.

Sam na co dzień widzę rowerzystów, którzy jeżdżą jakby byli moderatorami wykopu, ale nie wydaje mi się żeby wszyscy z nich byli bez prawka. Tak samo nie każdy posiadacz prawka jest tym ogarniętym. Ba, z moich obserwacji im większy ruch tym mniejsze ogarnięcie na drodze.
  • Odpowiedz