Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na #wesele mojej kuzynki i pomijając to, że oprócz mnie jedynie 3 facetów wyglądało dobrze (na ponad 250 gości), nawet pan młody wyglądał jak wsiur (koszula w kolorze ecru, bladoróżowy krawat i do tego bukiecik w klapie xDD) to szczytem wszystkiego było to, że kilka razy usłyszałem uwagi co do mojego ubioru. Byłem ubrany zgodnie z wszystkimi kanonami mody męskiej, a i tak janusze i grażyny przyczepiali się o to, że miałem krzywo zawiązany krawat (four in hand, nie jest krzywy tylko asymetryczy), za krótkie spodnie (było lekko widać skarpetki, bo spodnie mocno slimowane), czemu nie zdejmuję marynarki (marynarki NIGDY się nie zdejmuje), kolorowe skarpetki (nie wiem co w tym złego).

I to wszystko usłyszane od ludzi w za dużych garniturach, #!$%@? w błocie butach, z kolorowymi przeszyciami i lamówkami na marynarkach (nie wiem kto to wymyślił). Jeszcze gdyby nic nie mówili to zrozumiałbym, ale ubrać się jak jakaś łajza i krytykować kogoś kto umie się ubrać to gruba przesada.

#modameska #ubierajsiezwykopem #zalesie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 123
  • Odpowiedz
z kolorowymi przeszyciami i lamówkami na marynarkach (nie wiem kto to wymyślił)


@PajonkGeniusz: na niektórych marynarkach wygląda to fajnie. Tylko to musi być marynarka sportowa, a nie garniturowa...
  • Odpowiedz
@PajonkGeniusz: "marynarki nigdy się nie zdejmuje" i takie zasady są tworzone dla krawaciarzy. Pot mi się po dupie będzie lał ale garniturowy sarwuarwiwr nie pozwala mi temu zaradzić.
Ubiór i jego zasady powinny być dostosowane do życia a nie odwrotnie. Dlatego mam je gdzieś.
  • Odpowiedz
@PajonkGeniusz: Czytając ten wpis skojarzył sie on z innym dotyczącym perfum:

"Wie Pani to grupa zapachów trawiastych, troche zielonych:
kumaryna, wetiweria, lawenta, bergamotka.
Tak jakby Pani wąchała mężczyzne 30 lat temu."
  • Odpowiedz
@AaBbCcDdEeFf: Chodzi pewnie nie o zwykły kwiatek, a o jeden z tych śmiesznych dopinanych bukiecików. Nie musi wyglądać tragicznie, chociaż goźdznik lepszy, ale fanboye mody męskiej zawsze się doczepią do najdrobniejszych szczególów
  • Odpowiedz