Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brzytwa_Ockhama: mityczną propagandę LGBT w serialach tworzy kto, urząd ds. propagandy LGBT?

Posłuchaj załączonego materiału.

produkt trafia do szerszej publiki, więcej osób może się utożsamić z bohaterami, to się klika zwyczajnie.

Jak coś jest dla każdego to jest dla nikogo.
Być może obecnie jest rynkowe przełożenie propagandy LGBT gdyż stała się modą, a na dodatek gdy ktoś/firma/produkt aktywnie nie afiszuje poparcia to jest zatapiany jako "faszysta" na zasadzie kto jest z nami ten
szpongiel - > @BrzytwaOckhama: mityczną propagandę LGBT w serialach tworzy kto, urząd...
  • Odpowiedz
@SpasticInk: No mówię o autorze książki, a niby o kim? Gość napisał bajki o skrzatach, smokach i czarownicach a mniej mądra część internetowej społeczności na poważnie dostają piany, bo aktor w amerykańskim serialu jest czarny, a oni wyobrażali sobie że to będzie biały hetero, bo tylko takich w Polsce znają, a przeciez wiedzmin jest polakiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brzytwa_Ockhama: to ze ciebie obrzydzają mniejszości w serialach nie odbiera prawdy temu, co napisałem xd netflix ma mniejszości w każdej swojej produkcji, a jest u szczytu popularności. Wiec tak, prawa rynku działają, a twoje osobliwe obrzydzenia nic do tego nie maja xd

@NieBojeSieMinusow: na rynku serwisów VOD nie ma konkurencji ze względu na segmentację - treści na wyłączność.
Trudno zatem mówić, że działają prawa rynku, chyba że nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brzytwa_Ockhama: Powiedz mi kto stoi za tym ,,lobby"? Skrzaty, wróżki, a może krasnale bo mają tyle złota? Powiedz mi kto mógłby mieć tyle pieniędzy, żeby twórcom opłacało się bardziej brać od niego pieniądze niż sprzedawać produkt obrażonej prawicy?

@Korczaszko: przesłuchaj materiału, który tu podlinkowałem
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Główna bohaterka Sapkowskiego to lesbijka, są też feminazistyczne czarodziejki, metafora rasizmu i antysemityzmu, a ktoś jeszcze będzie pisał, że Netflix robi na tym serialu propagandę LGBT XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Głupsi są chyba tylko ci co piszą o słowiańskim wiedźminie z elfami mówiącymi językiem wyprowadzonym z irlandzkiego XDDD
  • Odpowiedz
Nie do końca. Andrzej Sapkowski od dawna ciśnie po feministkach co widać choćby bo mega denerwujących, wcześnie brzydkich, czarodziejkach.

W innym opowiadaniu Wiedźmin zabija elfy, mniejszościową rasę która walczy o wolność. Krasnoludy, choć rubaszne, proste i skrajnie anty-feministyczne cieszą się powodzeniem Sapkowskiego, są pokazywane w większości pozytywnie.

Nawet wszelaka rozwiązłość Jaskra jest przedstawiono kontrastowo wobec powściągliwego, męskiego wiedźmina.


@Brzytwa_Ockhama: chyba na głowę upadłeś. Same kłamstwa, nawet nie naciąganie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brzytwa_Ockhama: mityczną propagandę LGBT w serialach tworzy kto, urząd ds. propagandy LGBT? xD dziwi mnie, że pozornie wolnorynkowa społeczność vikop.pl nie rozumie praw rynku. w serialach netflixa jest reprezentacja LGBT i innych mniejszości nie dlatego, że to zorganizowana propaganda, a dlatego, że takie są prawa rynku. produkt trafia do szerszej publiki, więcej osób może się utożsamić z bohaterami, to się klika zwyczajnie. wyjaśnienie prostsze niż propaganda, holocaust białego człowieka i
  • Odpowiedz
prawa rynku są takie że żadna korporacja nie dawalaby latającego faka o grupę społeczną którą można policzyć procentowo na palcach jednej ręki,


@Sagitarius: Bzdura. Są korporacje które dbają tylko o nabywców jachtów, tylko o właścicieli wielkich farm, lub tylko o nabywców supersamochodów. Te grupy społeczne są jeszcze mniejsi niż murzyni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Brzytwa_Ockhama: @Rasporas: Hahaha. Sapkowski który krytykuje radykałów, rasistów, prostaków bojących się wszystkiego co odmienne. Sapkowski który w trylogi husyckiej opowiada się za prawem kobiet do aborcji. Prawak jak nic. Skończ udowadniać jakim jesteś idiotą. To już dawno wiadomo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Parker_:

Hahaha. Sapkowski który krytykuje radykałów, rasistów, prostaków bojących się wszystkiego co odmienne.


Prawda, ale to również pasuje do chrześcijańskiego demokratę. Zresztą pokazałem, że jego podejście do wielu spraw mniejszości jest skomplikowane vide -
  • Odpowiedz
  • 3
gdzie spotkam tych ludzi z Antify na UW? Wskaż wydziały, inicjały, cokolwiek, terminy spotkań. Paranoiku XD


@Hayek @Brzytwa_Ockhama: Co do zasady, wbrew wielu opiniom, UW to nie jest jakiś totalny bastion lewicy. Natomiast jest tam wielu pracowników i studentów silnie lewicujących. Można nawet wskazać wydziały co do zasady lewicowe i wydziały co do zasady prawicowe albo ze sporym odestkiem prawicowców.

Zdjęcie moje. Balkon pałacu Kazimierzowskiego. Jesli dobrze pamietam to
Halbr - > gdzie spotkam tych ludzi z Antify na UW? Wskaż wydziały, inicjały, cokolwie...

źródło: comment_mOUlm0K6QdyYFYbA5JHkP05paIP4NsE7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Halbr: UW to żaden lewicujący ośrodek akademicki. Tak jak można wskazać wydziały względnie przechylające się na jedną czy drugą stronę, to wiadomo jak duże są wydziały prawa czy historii, a jak duże Artes Liberales czy filozofii.

Zdjęcie jest z protestów przed ustawą Gowina, tak. Wtedy to kilkanaście osób zajęło budynek rektora w obywatelskim proteście (tradycja taka jest daleka, np. protesty zwolenników Luther Kinga, który nawoływał do stawiania "czynnego oporu"). Część osób, która tam była znam z widzenia, sporadycznych rozmów. Ci ludzie często mają więcej wspólnego z KOD-em, Akcją Demokracja niż z Antifą (zresztą, nigdy zorganizowana i zformalizowana Antifa w Polsce nie istniała, kolejne urojenia i propaganda prawicowców).

Jaki był cel typograficznego użycia Trzech Strzał w tym banerze? Nie wiem, ja bym pewnie odpuścił coś takiego, bo ustawa Gowina i anty-faszyzm to trochę daleko od siebie
  • Odpowiedz