Wpis z mikrobloga

@farmaceut: to tak jak u mnie ;-) Kupiłem sobie całą trylogię (za 8zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), żeby dodać do kolekcji gier w które nigdy nie zagram, a tutaj się okazało że tą część już akurat mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@farmaceut: raczej chodzi o permanentny brak czasu.. Do tego akurat komp mi wystarczy spokojnie, w sumie nawet GTA V jakoś tam hula w fullHD, ale na nowsze tytuły nie ma co liczyć. Ale kompa nie ma co wymieniać, skoro nie ma czasu na gry. Tym bardziej, że jestem zwolennikiem laptopów (stacjonarnego komputera nie mam od grubo ponad 10 lat), więc na taki, na którym da się zagrać w nowsze produkcje trzeba
Ok, wystarczy tego plusowania... Czekamy jeszcze 2-3 minutki, bo API lubi działać z pewnym opóźnieniem, tak żeby mirkorandom wziął pod uwagę wszystkich, którzy głosowali do 12:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SIwyDDZ Odblokuj PRV, chyba że mam tutaj wrzucić Twoją wygraną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i widzę, że Twoja aktywność na wypoku sprowadza się głównie do tagu #rozdajo, więc muszę na przyszłość pamiętać o wprowadzeniu dodatkowych zasad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@husky83 skończyłem ostatnio S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl i przyznam, że niesamowicie się wkręciłem w ten klimat post-apo. Całkiem interesująca fabuła, mroczny/przygnębiający klimat no i taki bardziej swojski od Fallouta bo zaraz za wschodnią granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety nawet po zaaplikowaniu moda "Complete" jest w grze sporo błędów ale nie można mieć wszytkiego :)