Wpis z mikrobloga

Do oddania mam kod w GOG na S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Wiem, że gra już stara, ale co tam, może ktoś skorzysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez zielonek, losowanie przez #mirkorandom po godzinie 12, biorą udział plusy do 12.00 tak żeby zwycięzca mógł popołudniu pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozdajo
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oskar-wojciech: ja tam akurat nie jestem zwolennikiem używania tej trzeciej dziury - To jest tylko port wyjściowy, a nie wejściowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba musiałoby być więcej materiału poglądowego, żeby móc dalej prowadzić negocjacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@husky83: STALKER, FEAR i METRO to 3 gry, które mi się mylą, w żadną z nich nie grałem i pasuje wreszcie spróbować.

Nie plusuję, bo nie wiem, czy nie kupowałem kiedyś którejś części którejś z nich.
  • Odpowiedz
@zolwixx: Jeżeli uda Ci się odzyskać konto ze Stalkerem, to w przypadku Call of Pripyat jest świetny mod pod nazwą Misery - zmienia całkowicie zasady gry, podnosi poprzeczkę. Chociaż w jednym momencie jest bug, który uniemożliwia kontynuację fabuły. Jest jeszcze Call of Chernobyl ale zapomniałem, z którą częścią jest kompatybilny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@oskar-wojciech no wiem wiem, wg materiału poglądowego nie jest źle, ale nie wiem co by mi na to zona powiedziała ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zolwixx klucz już i tak poszedł, ale cały komplet 3 części do kupienia za 8zl
  • Odpowiedz