Wpis z mikrobloga

@JBFC: Kupione czy wynajęte?
po 1,5 roku zaczyna ci doskwierać brak miejsca, wiem z autopsji 24m2 i uciekam na większe w przyszłym miesiącu( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JBFC: tanio jak barszcz, ja na pierwszym roku studiów mieszkałem w nowej kawalerce 18m z ogródkiem za 1500zl + prąd xD
@Bezimienny_Typ mam taką w mieszkaniu, potwierdzam, kanapa jest tragiczna, a spanie w dwie osoby, to wyższa szkoła jazdy xD

@Hatespinner było nas trzy w mieszkaniu, przez 4 lata mieszkaliśmy razem, bez spięć. Nadal wolę sama wynająć kawalerkę, niż gnieździć się z obcymi ludźmi, nie jest to dla mnie w żaden sposób komfortowe. Jedyny atut wynajmu pokoju, to trochę więcej zaoszczędzonych pieniędzy. Dla mnie, to się nie kalkuluje
nie wyobrażam sobie wywalania 1 kafla co miesiąc obcemu człowiekowi

@TAKATA_: Czyli co, uważasz za lepsze wywalanie minimum 1k/msc dla banku czy mieszkanie z rodzicami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Innych opcji nie znam.

Bank to też "obcy człowiek", który zarabia naprawdę grubą kasę na odsetkach, a jakoś ludzie nie mają takich oporów, by tą samą kasę dać bankowi... Ale "prywaciarzowi" to już gul skacze "bo on na
było nas trzy w mieszkaniu, przez 4 lata mieszkaliśmy razem, bez spięć. Nadal wolę sama wynająć kawalerkę, niż gnieździć się z obcymi ludźmi, nie jest to dla mnie w żaden sposób komfortowe. Jedyny atut wynajmu pokoju, to trochę więcej zaoszczędzonych pieniędzy.


@Green81: No i 3 jest już bez sensu. 2 osoby na mieszkaniu jest optymalnie, bo i tak się docelowo tak mieszka przez całe życie.
@JBFC: ja tam szanuję, moi rodzice wlasnie beda sprzedawać swoje mieszkanie 60m2 bo to za duzo i ida na okolo 30m2. Sam sie zastanawiam nad jakimis 30-35m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuje bardzo!