Wpis z mikrobloga

Ja wynajmuje w DE mieszkanie 60m2 i mi mało, ale podziwiam za wybór. Mój znajomy wynajmował ze swoją kawalerkę przez rok, już mieszkają osobno i nie są razem (byli 7 lat, plany, wszystko), może w tym momencie jest Ci ok, ale serio każdy potrzebuje swojego kąta. Dziwie się, że takie mieszkania mają racje bytu baaa ktoś je kupuje XD dziki kapitalizm i współczesne niewolnictwo robi swoje.
@JBFC: Wiem jak to wygląda u mnie, czasem moja ma zły dzień bądź ja, mamy gdzie uciec, odpalić sobie jakiś serial, pograć (także w csika) ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy robi swoje i bez problemu. Mój znajomy na początku miał takie same podejście, że jest ok i super, ale potem zaczęły się awantury, że włącza sobie PSa na TViku i jego nie ma dostępu, a dalej to
Brak swobody, kolejka do gotowania, pralki, jesteś u siebie a i tak czujesz się obco. Nope


@Green81: Jak mieszkasz z dziesięcioma na raz to może tak jest. Ja od 3-4 lat wynajmuję na pół z kimś duże mieszkanie i jeszcze nigdy nie czekałem ani do kuchni, ani do pralki. A z czuciem się obco, to nawet nie wiem o co ci chodzi. xD