Wpis z mikrobloga

Czy w tym kraju nie ma już normalnych ludzi? Wszystko już się podzieliło. Albo musisz być za lewicą albo za prawicą, albo lubić pis albo po. Jak nie jesteś za żadną z tych grup to ludzie reprezentujący je dostają istnego #!$%@? oraz próbują cię zaszufladkować do grupy przeciwnej. (_ )

##!$%@? #przemyslenia #mamdosc #przemysleniazdupy
Pobierz
źródło: comment_wuEfhn0pLUY06TtEPSXNPjuKI1jRkR9Z.jpg
  • 19
@Nerax123: zaskakujące że takie ataki na centrystów nie odbywają się jak lewica coś odwala... A jak prawica odwaliła kabałę, to mamy z lewej strony klasyczne "albo jesteś z nami albo przeciw nam, a między nami tylko spalona ziemia!!!!111oneone". Ja osobiście nie mam ochoty iść z ludźmi którzy taką retorykę stosują.

@Insam27: bo młodzi widzą że obecna polityka i ruchy społeczne to po prostu bagno i syf, więc trzymają się od
@Nerax123: Idioci potrzebują być zaszufladkowani, bo nie mają lepszych rzeczy do roboty w zyciu.


@OhiMark: Ale przepraszam, kto sobie zyczy szufladkowania? Ja np popieram marsz i uwazam ze Seby ktore atakowaly powinny pierdziec w pasiak, BO TAKIE MAMY PRAWO I KONSTYTUCJE W DUPE #!$%@? MAC.
Co dostaje w kontrze?
Ze jestem „#!$%@? lewakiem” i pewnie dostaje przelewy od Sorosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nerax123: Oba środowiska są warte dokładnie tyle samo i tak samo na potęgę stosują manipulację na ogromną skalę. Żaden normalny i zdrowo myślący człowiek nie opowiada się jednoznacznie za żadną ze stron. Ci, którzy to robią, po prostu dali się zmanipulować ¯\_(ツ)_/¯