Wpis z mikrobloga

@4gN4x bo irytuje mnie że wrzucasz wszystkich do jednego worka. Ja też mam prawicowe poglady i nie gonie i nie skacze na ulicy krzycząca kto nie skacze jest pedałem. W dupie mam co kto sobie wkłada do dupy (gra słów). A i tak potem widzę jakieś durne memy zazwyczaj jak ktoś ma tęczę w avatarze i wrzuca jakiś kiboli i nazywa to prawicą. Przecież oni szukają tylko bójki i zaczepki tłumacząc sobie
@4gN4x to nie jest jakiś tam obrazek tylko bardzo ważny symbol związany z polską historia. Przez całe wieki miliony Polaków pielgrzymowaly do Częstochowy zawierzac swoje sprawy opatrznosci, więc jest to ewidentny atak i kpina z tych wszystkich ludzi, dlatego to działa na nich jak Płachta na byka, rozumiesz? Jakbyś narysowal tecze w zeszycie to nikogo by to obchodziło. Zresztą to była celowa prowokacja. Nie poxhwalam agresji, ale to jest problem obu stron
@kfiatek_na_parapecie mam telefon tylko nie będę szukał, no nie znasz przykładów jak czytach tylko lewackie blogi. Antifa nie raz sama robiła kontr manifestację, ataki były na cmentarzach też jak narodowcy dawali kwiatki idolom co oni się nie zgadzają, ostatnio jakieś gówniarzy zrobiły sobie żarty na cmentarzu. Była kiedyś strona od antify gdzie podawali dokładne dane narodowców adresy i nazwiska i zachęcali by podjąć wobec nich działania. Nawet jaok pyty których od lat