Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak w naszym polskim piekle, Polakowi po prostu nie da się dogodzić. Po 2 minutowym trailerze już stwierdziliście że serial jest #!$%@? bo:
- nie ma słowiańskiego, powtarzam S Ł O W I A Ń S K I E G O klimatu
- jedna z postaci w broklionie jest czarna
- kikimora nie jest dopracowana perfekcyjnie jak w trailerach Bagińskiego
- cavil wygląda dla was jak legolas na sterydach
Nie wiem co musiałoby być w tym trailerze żeby przeciętnemu wykopkowi się spodobało, Cavil chyba musiałby wypłynąć z szamba żeby pokazać ten słowiański brudny dystopijny świat z książek Sapkowskiego.
Wszyscy uwielbiają wrzucać memy z Karolakiem, ale prawda jest taka że dalej jesteście w tej mentalności i podświadomie chcecie tego dalej. Po co nam jakaś amerykańska adaptacja, pewnie całkowicie będzie wszystko zlewaczone (czy wy czytaliście te ksiązki XD?), przecież np. Dorociński zrobiłby świętną robotę jako Geralt.
#wiedzmin
  • 101
@Loanel: bo Cavil wyglada jak legolas na sterydach. Wydaje mi sie, że Geralt nigdy nie był opisywany jako przypakowany, on sam nawet wspominał ze szybkość i zręczność są dużo ważniejsze w walce z potworami, bo siłą ich nie prześcigniesz i tak.

A te czarnoskóre driady z brokilonu nasuwają mi pytania skąd miały w ogóle czarnoskórych ludzi u siebie na okolicznych terenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro trailer
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Loanel: uwielbiam ten ironiczny poziom sarkazmu jako odpowiedź na dyskusję

Uwielbiam też dyskusje w których biorą udział idioci, którzy nie znają się na serialach

Ogólnie od siebie dodam, że serial wygląda kiepsko, jak to przemyśle to glsszegolnie bolały mnie dwie rzeczy. Carvil i różne sceny z czarodziejkami. Po scenach z czarodziejkami bym powiedział, że to jakaś gówno produkcja. A Carvill mi tu nie pasuje, latający koksu, strzelający z laserów to była