Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak w naszym polskim piekle, Polakowi po prostu nie da się dogodzić. Po 2 minutowym trailerze już stwierdziliście że serial jest #!$%@? bo:
- nie ma słowiańskiego, powtarzam S Ł O W I A Ń S K I E G O klimatu
- jedna z postaci w broklionie jest czarna
- kikimora nie jest dopracowana perfekcyjnie jak w trailerach Bagińskiego
- cavil wygląda dla was jak legolas na sterydach
Nie wiem co musiałoby być w tym trailerze żeby przeciętnemu wykopkowi się spodobało, Cavil chyba musiałby wypłynąć z szamba żeby pokazać ten słowiański brudny dystopijny świat z książek Sapkowskiego.
Wszyscy uwielbiają wrzucać memy z Karolakiem, ale prawda jest taka że dalej jesteście w tej mentalności i podświadomie chcecie tego dalej. Po co nam jakaś amerykańska adaptacja, pewnie całkowicie będzie wszystko zlewaczone (czy wy czytaliście te ksiązki XD?), przecież np. Dorociński zrobiłby świętną robotę jako Geralt.
#wiedzmin
  • 101
  • Odpowiedz
  • 2
@Loanel ludzie mają prawo do swojego zdania wieśniaku. zwłaszcza gdy rozchodzi się o coś co jest dla nich ważne. maja prawo być wymagający. W podobnej sytuacji widząc pierwszy cinematic do w3 nikt tak nie srał bo trailer bronił się sam.
Tu jest poprstu ogólnie słabo + niezrozumienie materiału źródłowego. Jeżeli ty łykniesz każdy kał jaki wysra netflix to dobrze dla ciebie ziomus
  • Odpowiedz
@Kozajsza: No ja nie wiem, o jakiej połowie świata ty mówisz, mnóstwo komentarzy zionie rozczarowaniem- urzekł mnie szczególnie ten: "nie driady z brokilonu, tylko driady z Brooklynu" :) pełno krytyki dla amerykańskiego braku wyczucia klimatu, dla ich śmiesznej poprawności politycznej i delikatności w kwestii kolorów xd Ciężko mieć nadzieję na coś dobrego, jeśli nawet patrzenie na kolorową obsadę boli.
  • Odpowiedz
@Loanel: Mi się podoba ale jak ktoś czytał wszystkie książki to rozumiem że może inaczej sobie wyobrażał czy spodziewał się czegoś innego. No ale jak komis przeszkadza że jakieś postacie są czarne to już jest #!$%@? i tyle
  • Odpowiedz
@Loanel: bo Cavil wyglada jak legolas na sterydach. Wydaje mi sie, że Geralt nigdy nie był opisywany jako przypakowany, on sam nawet wspominał ze szybkość i zręczność są dużo ważniejsze w walce z potworami, bo siłą ich nie prześcigniesz i tak.


Dokładnie, plus inaczej nikt by z nim nie zadzierał na każdym kroku jakby wyglądał jak dzik
  • Odpowiedz
se odpal Wiedzmina 3 od REDÓW to zobaczysz jak geralt wyglandał


@juda-goldbergsteiny:

Tylko że Geralt z Wiedźmina 3 baaaardzo odbiegał wyglądem od książkowego pierwowzoru. Taki przypakowany przystojniacha. Ten z "jedynki" najbardziej zbliżony był do oryginału.
  • Odpowiedz
@Loanel: czyli ludzie maja sensowna, uargumentowana krytyke ale maja zamknac japy bo tobie sie podoba i bezrefleksyjnie przyjmujesz wszystko bo "z zachodu to dobre chrum kwiii"?

jedna z postaci w broklionie jest czarna


@Loanel: wszystkie #!$%@? co do joty sa. Ale zeby nie bylo, biale tez bylyby zle.
Driady: w wiekszosci zielonowlose, kazdy inny kolor wskazywal na ludzkie pochodzenie, zielonkawa skóra, ubrane prawie zawsze w leśne camo i to czym obdaruje je las, zawsze z lukami przy sobie. Jezeli tylko zblizyles sie do ich lasu dostawales strzale w leb nie wiedzac skad i jak. Sa tak dobre ze mogly otoczyc geralta a on nawet nie
  • Odpowiedz
@Loanel: przecież to są komentarze ludzi z całego świata, wejdź sobie na YT i poczytaj xD no ale rozumiem, że kompleks polaka siedzi w Tobie głęboko i myślisz, że to polaki #!$%@?ą xD
  • Odpowiedz
Teraz się wszyscy #!$%@?ą jak się komuś coś nie spodoba. Dajcie spokój. Moim zdaniem ogólnie spoko, tylko ta Yen mi przeszkadza cholernie. No po prostu czytając książkę miałam zupełnie inne wyobrażenie, przez to jak oglądam zwiastun to mam wrażenie, że to ktoś inny, a nie jedna z głównych postaci
  • Odpowiedz
Nie ma to jak w naszym polskim piekle, Polakowi po prostu nie da się dogodzić.


@Loanel: Aha czyli jak coś jest #!$%@? to należy to i tak wychwalać i udawać że takie nie jest? żeby czasem jakiś random na wykopie był zadowolony? a przypisywanie tego Polakom i pisanie że to cecha polskiego piekła to właśnie buractwo w najczystszej postaci.
  • Odpowiedz
, pewnie całkowicie będzie wszystko zlewaczone


@Loanel: książka promowała tolerancję, a raczej choćby cichą nieagresywną akceptację- krasnoludy zbytnio nie chciały zyć wśród ludzi- więc nawet książkę o tolerancji można zlewaczyć.

Wyobrażasz sobie jaki byłby pisk na świecie gdyby Wiedźmina napisał murzyn z afrika i grali tam biali? xd

No i sorry- ale o ile do Conana może pasuje umięśniony kawał chłopa jak Arnie, ale Wiedźmin kojarzy się raczej z szybkością,
  • Odpowiedz