Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak w naszym polskim piekle, Polakowi po prostu nie da się dogodzić. Po 2 minutowym trailerze już stwierdziliście że serial jest #!$%@? bo:
- nie ma słowiańskiego, powtarzam S Ł O W I A Ń S K I E G O klimatu
- jedna z postaci w broklionie jest czarna
- kikimora nie jest dopracowana perfekcyjnie jak w trailerach Bagińskiego
- cavil wygląda dla was jak legolas na sterydach
Nie wiem co musiałoby być w tym trailerze żeby przeciętnemu wykopkowi się spodobało, Cavil chyba musiałby wypłynąć z szamba żeby pokazać ten słowiański brudny dystopijny świat z książek Sapkowskiego.
Wszyscy uwielbiają wrzucać memy z Karolakiem, ale prawda jest taka że dalej jesteście w tej mentalności i podświadomie chcecie tego dalej. Po co nam jakaś amerykańska adaptacja, pewnie całkowicie będzie wszystko zlewaczone (czy wy czytaliście te ksiązki XD?), przecież np. Dorociński zrobiłby świętną robotę jako Geralt.
#wiedzmin
  • 101
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Loanel: ale czego Ty nie rozumiesz? Że ktoś kto czytał książkę, gral w grę i ma inne wyobrażenie na temat serialu niż Ty to już jest Polakiem, któremu nie da się dogodzić? Tobie się podoba, ale nie musi się podobać wszystkim, no świat tak nie działa. Każdy kto miał styczność że światem Wiedźmina ma prawo mieć swoje oczekiwania.
  • Odpowiedz
@Loanel: wiedzmina czytalem bedac dzieckiem, calkowicie inaczej sobie to wyobrazalem, nie moze mi sie cos podobac bo Tobie czy komus innemu sie podobalo? #!$%@? logika ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Loanel: a nie przyszło Ci do głowy że to wygląda po prostu jak każdy inny mini serial fantasy których netflix i podobne platformy wypuszcza sporo co roku? Ludziom się po prostu przejadł taki format bo widzieli już to wielokrotnie ;<
  • Odpowiedz
@Loanel nie czytałem książek bo do mnie nie trafiły. W gry nie grałem bo nie gram w gry. Trailer oceniam bez porównywania. Nie podobał mi się. Serialu nie skreślam. A ty się nie zesraj bo to że wielki świat zainteresował się zekranizowaniem kasowego hitu jakim była gra do której uniwersum (jak i gra) zostały stworzone w Polsce nie oznacza że musi się podobać.
  • Odpowiedz
@terwer358:

Wydaje mi sie, że Geralt nigdy nie był opisywany jako przypakowany, on sam nawet wspominał ze szybkość i zręczność są dużo ważniejsze w walce z potworami

Letho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Loanel Czarna postać mi nie przeszkadza. W wiedźminie był słowiański klimat więc dlaczego miałoby go nie być w serialu? W trailerze go nie ma. Z resztą generalnie nie czuć żadnego klimatu. Trailer nie wzbudza emocji czy zainteresowania.
Nadal nie mogą się przekonać do cavila choc tak już lepiej wygląda niż na zdjęciach wcześniejszych.
Pytanie ile to wina trailera a ile serialu. Pozdrawiam premierze się dowiemy.
  • Odpowiedz
@Loanel lepiej być wiecznym entuzjastą i nie ważne jakie gówno wypuszczą to się cieszyć, że cokolwiek. Problem tego serialu jest taki, że jest robiony przez Amerykańców, którzy są wychowani na filmach typu Rambo, terminator i w ich wyobrażeniu wszystko musi być z pompą, wielkie, #!$%@?, główny bohater to maczo kozak, więc jak czytają książkę to tak sobie to wyobrażają i tak robią serial. Dochodzą jeszcze polit poprawne trendy mimo i tak polit
  • Odpowiedz