Wpis z mikrobloga

@BigSmoke01: A może ta Polka nie chciała siadać bo siedziała przez cały dzień w robocie, albo jedzie jeden przystanek i to jakiś randomowy białorycerz kręci gównoburzę bez powodu? Jedynym idiotą w tym autobusie jest autor zdjęcia.
  • Odpowiedz
@balatka raz jak wracałem z pracy to słuchałem sobie muzyki przez słuchawki i gapiłem się w okno. Nawet nie wiem kiedy weszły kanary do mpk i dziewczyna mimo że mówiła do mnie to nie slyszalem, to musiała mi dotknąć bark abym zwrócił uwagę xd
  • Odpowiedz
Większość wykopu to prawdopodobnie dzieci lub osoby z zerowym życiowym doświadczeniem.

Chłopak mógł nie zauważyć, trudno, nie ma co dopisywać do tego jakiejś większej ideologii na podstawie jednego zdjęcia.

Ale jak widzisz kobietę w ciąży to jej po prostu ustąp miejsca, bez pytania. Ustąp jej miejsca w kolejce. Tak zwyczajnie. Kiedyś gdy Twoja żona będzie w ciąży dopiero zrozumiesz przez co przechodzi, gdy będziesz blisko tego. Nie może spać żadnej nocy bo
  • Odpowiedz
@balatka: Właśnie mi wyskoczył ten post na fejsie. Ja się nie bawię w internetowe kłótnie, ale mam typka w pracy, o podobnych poglądach, tyle że on zawsze kręci afery w komentarzach :D Właśnie wybrałem go na mojego championa i powiedziałem, zeby napisał komentarz i zaorał tą chołotę co wsiadła na Bogu ducha winnego chłopaka... I tak tez zrobił, 10 min. temu wyklepał cały elaborat xD
  • Odpowiedz
@Filotes: ciężko jest pustym łbom z wykopu cokolwiek wytłumaczyć, ale próbuj może zmienisz świat na lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja np. jak widzę taki komentarz jak napisał @nikczemniug:

2. Mogła się puścić z kimś z samochodem.

i widzę że dostał ponad 400 plusów to prawie tracę nadzieję, że istnieje jeszcze ktoś normlny. Ale pociesza mnie fakt, że to tylko wykop ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz