Wpis z mikrobloga

Powinnismy wziąć przykład z Waltera White’a. Ultra cuck i przegryw, który sprzedał firmę na samym początku. Jak się później okazało firma tak dobrze się rozwinęła, że gdyby dalej ją posiadał, byłby milionerem. Wiecznie ośmieszany przez swojego szwagra. Ponadto zachorował na raka.

Zawalczył jednak o swoje - z ultra cucka stał się baronem narkotykowym i każdy zaczął się z nim liczyć! Zniszczył głupie normictwo i pokazał, że trzeba na przegrywów uważać. Brawo panie White!
#przegryw #stulejacontent #seriale #breakingbad #logikarozowychpaskow
Przychlast - Powinnismy wziąć przykład z Waltera White’a. Ultra cuck i przegryw, któr...

źródło: comment_5HMc5pQc4q8B9WJADQr34Ozriql9Meqh.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
który sprzedał firmę na samym początku. Jak się później okazało firma tak dobrze się rozwinęła, że gdyby dalej ją posiadał, byłby milionerem.


@Przychlast: Weź mi przypomnij bo nie kojarzę mimo że cały serial obejrzałem. Przecież był nauczycielem chemii od zawsze. Jaka firma wcześniej niż myjnia samochodowa?
  • Odpowiedz
@Przychlast: Ale Walter White nie był przegrywem. Miał syna, co implikuje że poprzez odbycie gloryfikowanych i mityzowanych przez użytkowników tego tagu segzów dożywotnio zrzekł się członkowstwa w tym elitarnym gronie.
  • Odpowiedz
@Bochun: ja bym powiedział, że przegryw to przez długi czas taki normik, który nie uświadamia sobie prawdziwej hierarchii świata i łyka blue pill. Jeśli chodzi o sam status, to normik, beciak itp są w tym samym gównie, ale normictwo i beciaki potrafią tak się okłamywać, że im z tym dobrze, a przegrywy straciły wszelkie złudzenia: nie maja nawet złudzeń, że człowiek potrafi żyć bez złudzeń ...
  • Odpowiedz
@Przychlast: Nie wiem, jakim cudem przegapiłem wątek o ulubionym serialu...anyway, kiedy był ośmieszany przez szwagra? Hank był mega dynamiczniakiem, ale tak się zachowywał wobec wszystkich i uważam, że szanował WW.

No i przede wszystkim ciekawi mnie Twoja interpretacja. Pewnie piszesz z przymrużeniem oka, ale dla mnie właśnie cały serial jest świetną dekonstrukcją motywu "przegryw staje się pewny siebie i bierze odpowiedzialność za swoje życie", bo jednocześnie z tymi procesami Walt
  • Odpowiedz