Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Jeszcze jedno pytanko, oprócz żartów z koloru ścian: nie masz problemów zdrowotnych przez tak dużą masę ? W sensie z sercem ? Też jestem fanem wielkości, więc spoko, tylko pytanie co ze zdrowiem ?
  • Odpowiedz
@Dzida_przeznaczenia chyba nie wiesz jak wygląda #!$%@? poslad u faceta, raczej oczywiste ze nie tak samo jak u kobiety :/

@IntruderXXL wielki chłopie kurła weź nie słuchaj crossfitowców i suchoklatesów tylko wchodź na bombę, wtedy to dopiero będzie się działo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
co z tego, że plecy duże jak z przodu wyglądasz na piwosza kanapowca


@kamer1337: No widzisz i to by się zgadzało... bo na treningach katuje plecy za każdym razem, a potem wieczorem siadam na kanapę, chleje piwsko i zagryzam kiełbasą.
  • Odpowiedz
Nie zauważyłem, że pojawiły się dodatkowe posty. W jaki sposób alkohol wpływa pozytywnie na regenerację


@Lurneii: Wynika to za specyfiki treningu... Ja właściwie w każdym tygodniu walę 1RM, walka do bólu, co możesz zobaczyć na moich filmikach. To powoduje że CUN dostaje ogromnego kopa, a to generuje przeogromne zmęcznie mentalne, masz ogromną niechęć do treningów, wszystko wydaje Ci się ciężkie, masz spadek energii, całe życie potrafi Ci się wydawać bez
  • Odpowiedz
Wtedy mówisz sobie... Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! i wpychasz w siebie następnego cheeseburgera.


@IntruderXXL: W moim przypadku w pewnym momencie brzmiałoby to raczej: "Kim jesteś? jesteś zwyghhhblhhggghhhbgggfhhhgggleeeee"
  • Odpowiedz