Wpis z mikrobloga

Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno. W każdym razie cały czas masy brakuje, trzeba dodać JESZCZE WIĘCEJ KILOGRAMÓWW!!!!11
Bo przecież wiadomo że chodzi o to aby być jak największym, BESTIĄ, POTWOREM... Wtedy jest #wygryw a nie #przegryw

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #strongaf
IntruderXXL - Dobra czas na #pokazforme dawno nic nie było.Zdjęcie byle jakie, trudno...

źródło: comment_hdevoHg5rVVhpiIDPTkMpkFz5ey6RFIt.jpg

Pobierz
  • 259
osobiście dla mnie takie coś nie jest atrakcyjne.


@mamajasia12:
Dla mnie też.
Czy to coś zmienia?
Nie.
Popatrz na maratonistów: jakie suchaklatesy xd
Albo nasze polskie kajakarki: jakie babochłopy, przecież to w ogóle kobiety nie przypomina!
@IntruderXXL:
A jednak szanuję w #!$%@?.
Bo wiem że nawet jakbym chciał to nie osiągnę procenta tych efektów.
Czytaj wyżej: miej #!$%@? na bęben, codziennie 7-8 tys. kcal.

no i siłownia na maxa


@deryt: @bezduchy: W skrócie tak właśnie jest :D Ogólnie ćwiczysz jakby nie było jutra, każdy trening jest coraz cięższy, ciśniesz coraz mocniej, wkładasz w to całego siebie. Następnie po treningu zaczynasz żreć , tak jakby nie było jutra, jakby to był twój ostatni dzień, a następnie skupiasz się na regeneracji, i spisz znowu tyle, jakby
@IntruderXXL Ile wydajesz na silownie i jedzenie w miesiacu jesli mozna wiedziec? xD W sensie zakladam ze jak ja wydaje x to ty 3x ponad, wiec np dla mnie to juz by w ogole byla bariera pieniezna tak sie bawic, ale spoko, ze masz swoja pasje i robisz to nie patrzac na innych. Powodzenia
Ile wydajesz na silownie i jedzenie w miesiacu jesli mozna wiedziec?


@Sinn: 5000-6000zł na jedzenie+suple+alkohol coś takiego. Siłownie mam własną w garażu, niestety zwykłe siłownie nie są przystosowane do takich osobników jak ja, i wiąże się to ze zbyt dużym niebezpieczeństwem.