Wpis z mikrobloga

Tuż przed 23 siedziałem z koleżanką w parku. Podjechał do nas mężczyzna (wiem gdzie mieszka, znam jego dane), który już od kilku lat nęka mnie i mojego brata. Był na rowerze i powiedział: "Jaką masz czelność być w tym parku będąc pedałem?" Odpowiedziałem, że jest to miejsce publiczne i mogę tu siedzieć. Kazał mi "wyprdalać", groził, że "zdejmie kamery i mi wprdoli, albo podpali mi chałupę", bo "tu jest Łęczna i nie tolerujemy tutaj pedałów". Koleżanka zaczęła mu odpowiadać, że nas nie obchodzi jego zdanie, a on zaczął wyzywać ją od pedałek, bo się ze mną zadaje. Odjechał i myśleliśmy, że jest już ok, ale wrócił i mnie kopnął tak mocno, że przez godzinę kulałem. Taka sytuacja miała miejsce nie pierwszy raz, bo już raz groził mi, że "za**bie mojego brata siekierą" i kilkukrotnie krzyczał w moją stronę "pedał" z różnymi groźbami. Zadzwoniłem na policję, gdzie kazali zgłosić mi się na komisariat, ale na miejscu powiedzieli, że mam przyjść tam rano. Zrobię to.
Napisałem też do Kampanii Przeciw Homofobii. Naprawdę boję się o własne życie.
#teczowepaski #homoseksualizm #homofobia #lgbt #zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #pomocy #leczna
  • 285
@Cukrzyk2000: Zgłoś to nawet gdyby mieli cię zlać na komisariacie. Problem takich typów polega na tym, że czują się bezkarni, w końcu mają w sejmie 40%. Taki debil wpierw krzyknie pedał, potem kopnie, a na koniec sprzeda kosę. Jak do ciebie podchodzi, nie dyskutuj, nie odzywaj się, spokojnie wyciągasz telefon i dzwonisz na 112. Każda dyskusja z takim gnomem łechce jego ego.Jeśli nawet policjant będzie homofobem, notatkę zrobić musi.

No i
trzeba było reagować gdy to nękanie się zaczynało i wpi...ć porządnie gnojkowi, a nie tolerować to przez ileś lat, bo takich typów to tylko rozzuchwala. Nawet nieudana akcja utemperowałaby tego barana.
Kup sobie gaz kolego i nie bądź pierdołą, bo twoje orientacja wcale tego nie implikuje.
Taka sytuacja: siedzę sobie z kolegą na osiedlowym murku i rozmawiamy o Dmowskim i Powstaniu Warszawskim. Nagle podchodzi typiara w tęczowej koszulce i mówi: "wypirdalać naziole zajbeane z mojego osiedla" i "ściągnijcie te krzyżyki z szyi". Mówię: "uspokój się kobieto, co my ci zrobiliśmy". Odwróciła się, chciała odchodzić, ale nagle zwróciła i dała mi mięśniaka w ramię. Aż mi gwiazdy przed oczami się pojawiły. Kolega chciał nagrać, ale pomyślał, że pewnie ktoś
@Cukrzyk2000 Jak Ci tak powiedzieli, trzeba było zadzwonić na 112 żeby przyjechało pogotowie później na miejsce policja. Wtedy cała machina przeciw niemu ruszyła by automatycznie. Miałem ostatnio wywrotkę w lesie na rowerze i pojechałem na sor. Automatycznie wezwali policję u mi jeszcze chcieli dać mandat, a za co ? "Za to że chciałem się targnąć na życie"
Teraz już masz problemu, bo na to przyzwalałeś przez lata. Teraz jeśli pójdziesz w końcu na policję, to on się zdziwi i sam będzie czuł poszkodowany - taka jest niestety logika takich ludzi. W każdym razie lepiej teraz niż jeszcze później. Po prostu idź na obdukcję i na policję. Aha, i następnym razem na policji też nie pozwalaj sobie na hasła typu "przyjdź jutro", bo nie mają do tego prawa.
ale co ja mam ci udowadniać?


@Cukrzyk2000: Rzucasz bezpodstawne oskarżenia na homofobię w Łęcznej, czy gdzieś tam indziej i oskarżasz policję z tego miasta o niepodjęcie działań, nie podając ŻADNYCH dowodów. Miałeś iść rano, a siedzisz na wykopie i tu się żalisz... Aż mnie kusi, żeby dokładnie to sprawdzić.
W jakim komisariacie byłeś wczoraj?
Zadzwonię sprawdzić i zapytam dlaczego nie podjęli interwencji w przypadku zgłoszonej napaści oraz gróźb karalnych. Nie można
@Cukrzyk2000: przy kolejnej takiej akcji, niech kolezanka potraktuje go, ze probuje Cie poderwac i to takie "konskie zaloty". Ty lepiej tego nie ryzykuj, chyba, ze bedziesz mial w danym momencie plecy. Jesli nie jest to jakas grupa tylko konkretny czlowiek, to prawdopodobnie wkurza sie na to, ze czuje do Ciebie pociag, a wychowanie i srodowisko nie pozwala mu tego ogarnac i wyladowuje agresja.
@koroluk: Kurła, co za tłuk ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wszyscy imigranci to terroryści co? A nie, czekaj - nie można na podstawie jednostek osądzać ogółu czy jakoś tak. Jesteś na tyle prymitywny w swoich lewicowych poglądach, że nie jesteś mu nawet w stanie konkretnie pomóc tylko piszesz to co piszesz.
@Cukrzyk2000: Chłopie, kup sobie gaz albo dobry paralizator i strzel mu woltażem po jego szczątkowych jądrach.
Musisz się bronić, oprócz działania bo w końcu się tak rozzuchwali, że zrobi Ci krzywdę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakby policja próbowała Cię spławić to spróbuj nagłośnić również sprawę medialnie, ale przygotuj sobie nagrania przy następnej takie akcji. Po prostu go nagraj, to zawsze najlepszy dowód i dobry materiał jeśli serio
co to za lewackie zmyślone gównohistorie


@KobyleCaco: Bo nie są po twojej myśli to zmyślone od razu? Patrząc po tym co wypisują tutaj mentalne miernoty jestem w stanie jak najbardziej uwierzyć w jej prawdziwość

a to wszystko wina Marszów Równości, gdyby nie one i HomoProPanda™ to żadnej homofobii by nie było

@rybsonk: Mam nadzieję, że to sarkazm xD

Dlatego nie przypisywanym aż takiej roli samej homofobii tego ataku

@staryhaliny:
@staryhaliny: Wykrzykiwał jakieś pierdoły o pedałach, więc jak najbardziej homofobia jest przyczyną tego ataku. Ja wiem, że takie patusy potrafią przywalić się do wszystkiego, ale inna orientacja wyzwala u nich znacznie większe emocje z jakiegoś powodu.


@CzajnikZniszczenia: Daj spokój. ten półmózg po prostu szukał jakiegokolwiek powodu zaczepki. Oczywiście, że jest homofobem, bo to się w jego tępej pale nie mieści, żeby chłop z chłopem... Jakby OP miał długie włosy, to
@Cukrzyk2000: ale jak to? Przecież na wykopie pisali, że w polsce nie ma żadnej homofobii i ogólnie to absolutnie nikt nie ma nic do gejów tylko im się nie podobają marsze równości. #!$%@? ciemnogród, a obecna partia rządząca tworzy idealny klimat do rozwijania się takiej patologii i zezwierzęcenia. Chłopie, żadna Warszawa czy Wrocław tylko #!$%@? stąd czym prędzej, bo szkoda sobie marnować życie na ten gównostan.
@CzajnikZniszczenia: mireczku - ja sobie idealnie daję radę bez socjalu bo zapierdzielam codziennie od rana plus rozwijam swój biznes.
Fajny pojazd ale trochę nieudany bo większość "freelancerów" to domena "lewactwa"
Powiem Ci tak - jest mi smutno z powodu, że ktoś bezpodstawnie atakuje 2giego człowieka. Naprawdę. Bez różnicy co jest tego powodem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Zrzucanie tego na to, że hur dur homofobia to tak jak zrzucanie w
@Cukrzyk2000: @pasztet_witruwianski: No właśnie mnie ciekawi skąd wiadomo o orientacji? To ciekawość tylko, bo może Cię znać od kolegów, rodziny, słyszeć plotki. A może się obnosisz z tym i wyglądasz jak dziwak? Tzn. nie ma też w tym nic złego, tylko jednak prowokować może. Fakt, że w każdym większy mieście (powiedzmy pierwsza 10) możesz być transem na szpilkach z brodą i co najwyżej czekają Cię ciekawskie spojrzenia, chyba, że trafisz