Wpis z mikrobloga

Zrobiłem zrzut sprzętu po powrocie z lasu.

Wersja na dwa noclegi i 2-3 dni w terenie, pełen luksus, bez ograniczania się.

W pomarańczowym Gregorym żarcie i napoje. Jedna butelka 1,5l wody nie znalazła się na zdjęciu, bo została zużyta w terenie. Podobnie alkohol ;)

Do tego dochodzi czapka z daszkiem i stalowy kubek - jedno w praniu, drugie w zmywarce.

Jeśli macie pytania sprzętowe dotyczące spania w terenie - zapraszam.

#hamak #hamakboners #knifeboners #las #outdoor #survival #trekking #bushcraft #mojezdjecie
Afrati - Zrobiłem zrzut sprzętu po powrocie z lasu.

Wersja na dwa noclegi i 2-3 dn...

źródło: comment_hho4mi1wF75Z2C2WwR61QjpDYGcRCx08.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Or3z: Jeszcze tego oficjalnie kupić nie można, ale pewnie niedługo się pojawi, bo testuję już drugą wersję...
Cenowo to powinna być okolica stówki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Afrati: Tak coś się spodziewałem że mniej niż 100 za to trzeba będzie dać. Przy zakupie Ducha też mi trochę było szkoda tyle wydawać jednak okazało się po latach że była to bardzo dobra decyzja. Teraz używam go jako łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peroxyde: Jak najbardziej, miałem styczność.
Jeśli chcesz używać ich do zebrania razem kluczy, albo do przyczepienia papieru toaletowego do plecaka ;)
Bo jakiekolwiek obciążenie powyżej paru kilogramów na pewno zniszczy ten plastikowy karabinek.
  • Odpowiedz
@majorponury: wskazówki są bardzo ogólne - koniecznie sprawdź kilka opcji przez zakupem. Cumulus jest niedrogi jak na polski puch, ale też dość znane są ich problemy z odpowiednim dopuszeniem, wąskością i zbyt dużym optymizmem przy deklaracjach temperatury komfortowej. Jeśli chcesz więcej konkretnej pomocy - doprecyzuj swoje potrzeby. Należy jednak wziąć pod uwagę że współpracuję z Aurą, więc moje wypowiedzi łatwo oskarżyć o stronniczość
  • Odpowiedz