Wpis z mikrobloga

@aegypius: Nie no wiadomo. Ja tylko cytuję informację. Jak dla mnie 126p nie ma nic wspólnego z kultowym autem. Ot zwykła masówka dla biedoty żeby przemieszczać się z punktu A do punktu B. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
hm już od x lat po polskich drogach miała poruszać się NOVA WARSZAWA, NOVA SYRENA, NOVY POLONEZ i widzę że teraz czas na NOVEGO MALUCHA. Ja nie wiem co oni mają w głowach i tak wiadomo że skończy się na renderach, no może jakimś cudem wystrugają to w styropianie w skali 1:1


@KingRagnar: z tego co kojarzę to o Rysiu już wspominano w 2016 roku więc wiadomo jak to się skończy.
  • Odpowiedz
@Booty_Gurl: w Polsce jak w lesie. Dobrze ze Elon Musk nie jest Polakiem bo wtedy Tesla wygladalaby jak nowy polonez z downem i wodoglowiem. Czemu zawsze jak polacy maja zrobic jakis samochod to musi on nawiazywac do jakiegos "klasyka"? Z tego co wiem to mieli juz robic nowego malucha i chyba poloneza. #!$%@? az tak trudno zaprojektowac samochod ktory bedzie czyms nowym i nie bedzie nawiazywal do jakiegos PRLowskiego gowna?
  • Odpowiedz
@Booty_Gurl Co za podupcony pomysł, żeby nawiązywać do samochodopodobnych rzeczy jak 126p. Tylko nazwę ma spoko.

Dzięki Bogu, że te wszystkie koncepty kończą się najwyzej na internetowych artykułach. Ale i tak boli, gdy na każdy taki nierealny projekt idą dotacje (głupio się łudzę, że nie tym razem) i nasze kukle są przez to dymane po sam żołądek.
  • Odpowiedz