Wpis z mikrobloga

Za napęd auta ma odpowiadać umieszczony z przodu silnik Suzuki o pojemności 1,3 l. Aktualna moc po pierwszych modyfikacjach wynosi 140 KM. Napęd trafia na tył, ale w zależności od potrzeb może zostać przeniesiony również i na przednią oś.


Masa według wstępnych założeń nie powinna przekroczyć tony. Podwozie jest już prawie skończone, aktualnie trwają prace na wykonaniem form nadwozia. Kończony jest również projekt wnętrza, w którym mają znaleźć się nawiązania do kultowego
Booty_Gurl - > Za napęd auta ma odpowiadać umieszczony z przodu silnik Suzuki o pojem...

źródło: comment_4FFPEU4zPHTYbHEVz0OZVLz65XkuD9IE.jpg

Pobierz
@jaca_pump no wiesz, większość Polaków to Januszem ktorych hasłem przewodnim jest "kiedyś to było" w Polsce jeżeli ktoś by chciał zrobić normalne auto które nie nawiązuje do żadnego z wcześniejszych "cudów polskiej motoryzacji" zostałby nazwanym Niemcem albo zdrajcą narodu i może to ja nim będę, mam pewien pomysł, ale gorzej z kasą i czasem na realizację, może na studiach uda mi się go jakoś przepchnąć, ale to bardziej jednak są marzenia a