Wpis z mikrobloga

Właśnie po raz pierwszy odpaliłem #friends i musiałem wyłączyć to po 3 minutach. Dosłownie co 5 sekund w-----y jest "laugh track", nawet do nieśmiesznych tekstów, a co gorsza jest jeszcze dwa razy głośniejszy od wypowiedzi bohaterów, przez co tym bardziej tylko denerwuje. Jak wy to mogliście wytrzymać? Z czasem jest tego mniej? Chyba, że z lektorem oglądaliście, który zagłuszał ten śmiech XD
#seriale #netflix #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xVolR: w pierwszych odcinkach to było irytujące ale później poprawili i już ten śmiech nie rzuca się w "uszy". Da się przyzwyczaić i po paru nie zwracasz uwagi
  • Odpowiedz
Jesteś za młody na ten serial, niestety


@eich_hen_ddy: mam 15 letnią kuzynke, której się podobał ten serial ¯\_(ツ)_/¯ więc mój wiek raczej nie ma nic do rzeczy
  • Odpowiedz
@xVolR: robiłem 3 podejscia do tego serialu. Za pierwszym razem skończyłem na pierwszym odc i mysle WTF, o co tym ludziom chodzi. Za drugim razem 2odc i tak samo. Za 3 razem poleciałem po całości.

To jest najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał i powstanie. Absolutne 11/10. Poza skalą.
  • Odpowiedz
@putinex: Filmy, czy seriale się tylko w oryginale ogląda. Poza tym nawet jak bym chciał, to na netflix jest tylko lektor (ohyda) i oryginał.
  • Odpowiedz
@xVolR: niebieski mi pokazał friendsów i najpierw też gadałam "łeeee jak to można oglądać, jakieś wymuszone śmiechy, nie wciągnie mnie", a teraz jadę z 5 sezonem już. I to jedna z najlepszycj rzeczy jaka mnie spotkała w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz