Wpis z mikrobloga

Ostatni post z kasetą przypomniał mi, że 3-4 lata temu znalazłem na ziemi przed moim blokiem taka kartę. Nie sprawdzałem co na niej jest i na długo zapomniałem. Odnalazła się w starym portfelu. Nie mam pojęcia czy coś na niej jest, ale chyba mało kto nosi pusta kartę. Jak wrócę z pracy to spróbuję ja odpalić. #ciekawostki #technologia #tajemnice
Pobierz derko123 - Ostatni post z kasetą przypomniał mi, że 3-4 lata temu znalazłem na ziemi ...
źródło: comment_9utMwtUgxfhDNYjtAVcpxl4XmIDuliGt.jpg
  • 133
@derko123 kolega znalazl SWOJ telefon po kilku latach od zagubienia. (Zgubil po pijaku w altanie - wpadl między boczek a materac wersalki - odnaleziony przy generalnym remoncie) telefon to stary rozsuwany LG. Cieszyl sie jak glupi do sera ze znaleziska ale telefon sie nie wlaczal.. stwierdzil ze odda telefon do naprawy bo ma tam fajne pamiatkowe zdjecia i smsy. Potem stwierdził, że jednak sam go naprawi - zamowił wstępnie nowa baterie a
3-4 letnia karta SD o pojemności 16 GB z zapisanym plikiem sprzed 30 łat.


@The_DiceMan: Przecież tę datę można bez problemu zmodyfikować, dodatkowo urządzenia które wykonują operacje na kartach pamięci i nie mają RTC, albo nie mają zapasowej baterii żeby go podtrzymywać zostawiają daty tego typu.