Wpis z mikrobloga

Canyon Nerve AL 7.9 rozmiar L - Wrocław - 6500 zł do negocjacji

Zdecydowałem się na sprzedaż mojego Canyona Nerve Al 7.9 (rozmiar L - mam 177 cm wzrostu), jestem jego pierwszym właścicielem od jesieni 2016.

Tutaj kompletny opis rowerka: https://katalog.bikeworld.pl/2016/web/produkt/rowery/mtb_29er_full/canyon/49103/nerve_al_7_9

Przebieg to niecałe 700 km - wszystko "udokumentowane" na Stravie - dostałem go w zasadzie na koniec sezonu 2016, w 2017 roku kupiłem rower szosowy i to mnie wciągnęło znacznie bardziej, od tamtego czasu kilka trasek zrobiłem (i tylko dwa razy wybrałem się w takie "prawdziwe" góry), a tak to rower wisi na wieszaku, trochę smutek się z nim rozstawać, ale z drugiej strony - rowery są do jeżdżenia, nie do posiadania.

Rower posiada na ramie dwie małe ryski - widoczne na zdjęciach. (na priv, bo na wykopie nie da się dodać więcej niż jednego zdjęcia do postu)
Napęd chodzi idealnie, na oponach nadal są te "wąsy".

Wymieniłem w nim gripy na ESI, kierownicę i mostek na Funn, obejmę sztycy pod kolor, siodełko na WTB. Obejma mi się gdzieś zapodziała, ale poza tym to wszystkie elementy orygibalne mam (i dorzucam), do tego oryginalny karton, w którym mi go przysłali, instrukcję, pompkę do amortyzatorów. Sprzedaję BEZ PEDAŁÓW. Cena do lekkiej negocjacji, rowerek mogę dowieźć wszędzie na terenie Wrocławia, w okolicach Wrocławia po wcześniejszych ustaleniach. Preferuję odbiór osobisty.

#handel #rower #mtb #kolarstwo #rowery #sprzedam #sprzedamrower #rowerowywroclaw
NuclearCycling - Canyon Nerve AL 7.9 rozmiar L - Wrocław - 6500 zł do negocjacji

Z...

źródło: comment_wGMdmQizpUyy4lOymnl1SDhxseLxaVPU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach