Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
normalni ludzie w wieku 23 lat
wyjeżdzają na wakacje ze znajomymi, biorą śluby i mają dzieci, korzystają z zycia studenckiego i wszystkich normickich rozrywek
ja w wieku 23 lat
jestem uwięziony w domu przez swoją madke, nie moge absolutnie nic zrobic bez jej zgody, wychodze na 8 do gownopracy za 2k i wracam po 16 i potem nawet jak bede chcial wyjsc sobie na spacer to dostane #!$%@? ze opuscilem dom bez swojej zgody, nie mam zadnych kolegow(jak jeszcze w czasach szkolnych probowalem jakichs miec to madka ich od razu musiala przeswietlic i dawali sobie spokoj ze znajomoscią ze mną, kontaktow z plcia przeciwna tym bardziej zero
moj ojciec jest sterroryzowany jeszcze bardziej niz ja, oddaje madce(ona oczywiscie nie pracuje tylko siedzi caly dzien w domu) całą wypłate i musi zdawać jej dokładny raport co robil kazdego dnia co do minuty
oczywiscie moje finanse tez madka kontroluje, nie moge praktycznie nic wydawac bo madka kazuje mi zbierac pieniadze, sam nie wiem na co ale mowi ze mi sie przydadza i tak mam juz ze 40k na koncie a jak kupilem sobie karte graficzna za 500zl to przez miesiac bylem wyzywany i obrazany przez madke ze jestem nieodpowiedzialny i rozpuszczam kase
dramat
przez to wszystko mam fobie spoleczna i unikam jakichkolwiek kontaktow z ludzmi

#gorzkiezale #przegryw #madka #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
normalni ludzie w wieku 23 lat
wyj...
źródło: comment_0ui0K9mKw52GQk6sS02PbUfIsv6sMeF1.jpg
  • 33