Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: pamietam jak raz chciało mi się kupę w szkole ale brzydziłam się szkolnych kibli wiec zwolniłam się wcześniej do domu tylko po to żeby wysrac się jak porządny człowiek a nie jakieś zwierze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@Michael_Scott: wy wszyscy jesteście jacyś niedorozwinięci? Przecież sra się normalnie jak król w nauczycielskim, czyściutko, papier zawsze na miejscu i inne luksusy w postaci mydła.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Michael_Scott: przez całą swoją edukację pierwszy raz sralem na studiach magisterskich. Nie wiem jak u was, ale w podstawówce i wyżej zawsze były osikane kible i cuchlo. Taki c-----y standard późnych lat 90 i wczesnych 00.
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: W moim technikum kible nie maiły zamków i nie można było się zamknąć, raz mnie tak przycisnęło , że już musiałem to zrobić, i sprzątaczka mi wparowała do środka, zrobiła przestraszoną minę i szybko wyszła. Do dzisiaj mam traumę.
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: kiedyś jak sobie spokojnie cisnąłem dwójkę w technikum spojrzałem do góry, a tam z 3 telefony nade mną i zdjęcia mi robią ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziwnie było trochę, ale w------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Przez 8 lat podstawówki, 5 lat technikum i 5 lat studiów a nie razu nie stawiałem dwójki w szkolnych toaletach. Za to teraz w pracy to ulubiony fragment dnia.
  • Odpowiedz