Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z 8-godzinnego #!$%@? za najniższą, nikt na mnie w domu nie czeka, świat o mnie zapomniał, a w drodze do domu mijałem normikow, którzy szli na imprezy oraz julki co paliły elektroniczne papierosy. Teraz właśnie uwaliłem się na dupie na wyrku i myślę o swojej smutnej i autystycznej egzystencji
#przegryw
Pobierz mieszkamzmamusia - Właśnie wróciłem z 8-godzinnego #!$%@? za najniższą, nikt na mnie ...
źródło: comment_1ZKSp8eNgvmFPA0LPBXY8EhhD2lMse9y.jpg
  • 51
@mieszkamzmamusia jeśli będziesz tak narzekać, to za dużo się nie zmieni. Postawa ofiary i narzekanie prowadzi do samotności, biedy i spadania na dno, więc przestań #!$%@?ć bzdety i zmieniaj coś w tym życiu, a nie wrzucasz jakiś wysryw o tym, że życie cię "pokarało". To, że jesteś w miejscu w którym jesteś, to tylko efekt twojej pracy, to tylko i wyłącznie TWOJA wina, bo jakbyś chciał to twoja rzeczywistość byłaby kompletnie inna.
@mieszkamzmamusia: #!$%@?, normalnie. Zadawaj się z ludzmi, którzy też chcą się doskonalić. Siłownia, jakieś kursy, rower, basen, fotografia, cokolwiek. Nudzisz się stary i to generuje myśli destrukcyjne. Zajmij się czymś, bądz ciekawym człowiekiem a nie taką ludzką glizdą bez poczucia sensu życia. A PRZEDE WSZYSTKIM, POKOCHAJ SIEBIE. Bez tego nie zmienisz nic.
@pawel_je: wiesz Mirosławie, coś tam się próbowało, rok temu byłem na pielgrzymce, od miesiąca pracuje po rocznym piwniczeniu, gram w piłkę ale i tak wszędzie o sobie daje znać ten Asperger, tego chyba nie przeskoczenia, niezależnie co bym robił
jeśli będziesz tak narzekać, to za dużo się nie zmieni. Postawa ofiary i narzekanie prowadzi do samotności, biedy i spadania na dno, więc przestań #!$%@?ć bzdety i zmieniaj coś w tym życiu, a nie wrzucasz jakiś wysryw o tym, że życie cię "pokarało". To, że jesteś w miejscu w którym jesteś, to tylko efekt twojej pracy, to tylko i wyłącznie TWOJA wina, bo jakbyś chciał to twoja rzeczywistość byłaby kompletnie inna. Podejście,
@mieszkamzmamusia wiem, mam tak samo. I to czy byłem na antydepresantach czy nie nic nie zmieniało, bo swojej natury nie zmienisz i tego co siedzi w tobie głęboko zakorzenione. A przy próbach udawania normika czujesz się w #!$%@? sztucznie i fałszywie, co też nie pomaga.

Już po dzieciach w wieku ~7 lat widać jakie będą w przyszłości i gdzie będzie usadowione w hierarchii społeczeństwa. Są takie dzieci które w naturalny sposób rozbawiają
@Mardo Japonistyka to średni kierunek dla kogoś kto mieszka w środkowej Europie, w Polsce gdzie głównym partnerem handlowym są Niemcy, ale to moje zdanie + mogłeś gdzieś cisnąć doświadczenie w czasie studiów, to po nich już byś był trochę w lepszej sytuacji. Ale wiadomo, że nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli
@uirapuru: trzeba być naprawdę otępiałym i przykrym człowiekiem twerdząc, że życie zawsze było cierpieniem, jest o będzie. Już bym wolał sobie w łeb strzelić mając świadomość tego co napisałeś co w zupełności nie ma nic wspólnego z prawdą