Wpis z mikrobloga

Dwa lata bloga "Jak się wybudować i nie zwariować"! #budujzchaferem

Nie byłoby książki i nie byłoby bloga, gdyby nie WY! To tu się wszystko zaczęło i dzięki wam mam nieustającą megamotywację do dalszej pracy. To tu, 6 lat temu, zacząłem na mirko spisywać swoje porady, które potem przeistoczyły się w książkę. Na główną trafiło aż 12 z 14 opublikowanych przeze mnie artykułów. Jeden z nich odwiedziło 30000 osób w ciągu 24 godzin.

Po prostu WOW.

Na blogu umieściłem podsumowanie 2 lat: garść statystyk, moją historię i megapromocję: https://blog.poradnik-budowlany.com/swietujemy-2-lata-bloga/

Ale najpierw...

- Aby zatrzeć niesmak po @Giovane organizuję #rozdajo - książka w dowolnej bibliotece do 100 zł! :)
- 1 osoba bierze udział w losowaniu książki papierowej (pokrywam koszty przesyłki) oraz zapisu szkolenia "Budowa domu od A do Z"
- 3 osoby biorą udział w losowaniu mojego ebooka lub audiobooka (do wyboru)

Aby wziąć udział w losowaniu, daj plusa. Zielonki, przykro mi, ale... czytajcie dalej :)

Dodatkowe bonusy:

- 2 osoby biorą udział w losowaniu godzinnej konsultacji on-line (skype lub telefon) na temat działek. Jeżeli planujesz budowę i nie masz działki, to odpowiem na wszystkie twoje wątpliwości.

- 3 osoby biorą udział w losowaniu mojego poradnika "Błędy w projektach" (plik PDF, 18 stron), w którym omawiam najczęściej występujące błędy w projektach budowlanych oraz pokazuję, jak je wyłapać we własnym projekcie.

Dodatkowe bonusy przydadzą się raczej nielicznym (a może się mylę?) więc aby wziąć udział w ich losowaniu zostaw komentarz i napisz, czy ci zależy na poradniku, czy na konsultacji. Tutaj zielonki biorę pod uwagę :)

Oczywiście możesz wziąć udział w obu losowaniach: zostaw po prostu plusa (wtedy masz szansę na książkę z dowolnej biblioteki lub moją książkę) i komentarz (wtedy masz szansę na poradnik lub godzinną konsultację).

Jeżeli nie będziesz miał szczęścia w losowaniu, to zapraszam do skorzystania z promocji: do 11.07, pokrywam koszty wysyłki każdego zamówienia, a każde zamówienie to kilka bonusów: https://blog.poradnik-budowlany.com/swietujemy-2-lata-bloga/

Jeszcze raz dzięki za wszystko. Niedługo... kolejne artykuły i filmy! :)

Pozdrawiam,

Sławek Zając

#budowadomu #budujzwykopem #dom #rozdajo
chafer - Dwa lata bloga "Jak się wybudować i nie zwariować"! #budujzchaferem

Nie b...

źródło: comment_cjOtu5XnT9l5pT7fRsP8izOKZY9wOWMs.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@chafer: Nooo zacierasz niesmak ;)
Co do poradnika „Błędy w projektach”, to do jakiego etapu budowy watro z niego korzystać ;)? Tzn do kiedy porady w nim zwarte jesteśmy w stanie zrealizować?
  • Odpowiedz
Polecam książkę! Dużo cennych porad, których nie wykorzystałem przy budowie, ale dały mi nowe spojrzenie na relacje klient-wykonawca.
  • Odpowiedz
aby wziąć udział w ich losowaniu zostaw komentarz i napisz, czy ci zależy na poradniku, czy na konsultacji. Tutaj zielonki biorę pod uwagę :)


@chafer: Na konsultacje jeszcze za wcześnie (o jakiś rok-półtora), ale poradnikiem bym nie pogardził ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Erbolt: Najbardziej przyda się przed samą budową lub po wykonaniu fundamentów. Zwracam uwagę na błędy związane z brakiem konkretnych parametrów styropianu, wełny, materiałów budowlanych (wymieniam jakie to parametry, i dlaczego to tak ważne), za dużą liczbę kominów, źle zaprojektowanych schodów, brakiem informacji o zapotrzebowaniu budynku na "ciepło i przygotowanie ciepłej wody użytkowej", brakiem uwzględnienia potrzeb mieszkańców itp. Omawiam także projekty wykonawcze i to, jak bardzo szczegółowy powinien być projekt budowlany.
  • Odpowiedz
  • 1
@chafer kurde włączyłem na chwilę i teraz nie wiem jak to wyłączyć XD mam zamknięte wszystkie karty i dalej mówi. Chyba reset telefonu leci.
  • Odpowiedz
@chafer: wczoraj ogarnąłem ostatni papier przed budową tzn zgloszenie rozpoczęcia robót budowlanych i za 3 tygodnie zaczynam zabawę, po której wreszcie coś bedzie widać, a nie tylko kolejne papiery do segregatora. 160 m² piwnicy, będę wynajmował Mirkom w potrzebie( )
  • Odpowiedz