Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałabym pochwalić się Wam moim postępem, który zmienił mnie z ulanej świni 1/10 w mniej ulaną świnię 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po lewej zdjęcie z 2015 roku - 80 kilo, problemy skórne i ze stawami, wstręt do aktywności fizycznej i wieczne zmęczenie. Nadwaga towarzyszyła mi od zawsze - usprawiedliwiałam się, że mam ją w genach.
4 lata diety, kompletna zmiana nawyków żywieniowych, klasyczne MŻ i duużo ruchu ( #silownia oraz joga i rolki, a także masa spacerów), i... udało się <3

Po prawej zdjęcie z dzisiaj. 15 kilo mniej (osiągnęłam upragnione "10 kilo mniej niż końcówka wzrostu"). #duma ()

Łatwo nie było, dalej mam kompleksy na punkcie wyglądu swojego ciała, ale #czujedobrzeczlowiek
Da się? Da się.

#dieta #chudnijzwykopem #mikrokoksy #odchudzanie #progresspic #chwalesie #wyjsciezprzegrywu
W.....a - Mireczki, chciałabym pochwalić się Wam moim postępem, który zmienił mnie z ...

źródło: comment_kIJ0oga0ZMd2fx9tVznQoZ8h3QVS5b2p.jpg

Pobierz
  • 339
  • Odpowiedz
@Wrzoskoowna: Gratki laska! Czuj się dobrze ze sobą każdego dnia, zapracowałaś na to, nie mówię tylko o wadze, ale ogólnej formie, nic nie wisi, nic nie ucieka, mam wrażenie, że ludzie to biorą for granted, myślą, że wystarczy zejść z wagi i będzie się dobrze wyglądać, a to nie prawda, trzeba się przy tym mocno napocić. Szacun i powodzenia w spełnianiu reszty marzeń!
  • Odpowiedz
a co mnie obchodzi twoj sukces? dasz mi dupy za plusa i dobre slowo? zrobilas to dla siebie zeby nie byc swinia (wszystkich profitow z tym zwiazanych) czy dla plusow? jak nie dostaniesz plusa/milego slowa to znowu sie utuczysz? nawet jezeli to czemu ma mnie to interesowac? bede mial z tego jakis profit lub strate?
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Dobrze prawisz, wszystko dla atencji od białorycerzyków. Sam schudłem co najmniej 10 kilo i do tego trochę przypakowałem, bo oprócz diety i ogólnego mniej żarcia zrobiłem sobie domową siłkę. Wszystko w kilka miesięcy, nie lat ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy żeby wrzucać swoje fotki na mirko. A byle loszka wrzuca fotkę i dostaje prawie 2 tysiące plusów
  • Odpowiedz