Wpis z mikrobloga

@tomek_27: to dlaczego zostały się strippsy? O ile nuggetsy były zdecydowanie najczęściej brane, to nie znam nikogo, kto by kiedykolwiek zamówił strippsy. Skrzydełka na pewno były na drugim miejscu w sprzedaży jeśli chodzi o te trzy produkty.
no jak mają zniknąć stripsy jak idą do chikkera i do wrapa XD


@tomek_27: #!$%@?, no tego to nie wiedziałem.

zawsze kupuję stripsy ¯_(ツ)_/¯


@Inboxie: Czyli to ty przyczyniłeś się do tego, że znika moja ulubiona rzecz z maka. Nie myśl sobie, że ci odpuszcze
@Glacial: co to za wiejska nalecialosc, ktora slysze tez u znajomych
"zostalo sie"
co sie zostalo, #!$%@?

skrzydełka ZOSTAŁY wycofane
nie zostały się #!$%@?
@Glacial: Szkoda, że już ich nie będzie, przynajmniej raz w tygodniu zamawiałem je mojej babci przez UberEats, bo jest miłośniczką takich kurczaków, a te w KFC miały na jej zęby za twardą panierkę i nie były jak piszesz tak lekko pikantne ()
@Glacial: Generalnie chodzi o to, że była mała sprzedaż tych skrzydełek. Ludzie skarżyli się, że długo na nie czekają a jako że była mała sprzedaż to nie robiono ich na zapas. Sam czas smażenia skrzydełek wynosił około 6 minut więc zanim zostały wydane mijało około 7-8 minut. Idę o zakład że większość klientów wylewała swoje żale w ankietach, choć samym pracownikom też się dostawało: "ile można czekać?", "czy moje zamówienie jest