Wpis z mikrobloga

Ja tak mam, że jak idę do Biedronki, to biorę torbę Kaufmanna, jak do Lidla to torbę Auchan, jak do Auchan, to torbę Biedronki itp. żeby pokazać im jak jestem niezależny. Niech sobie nie myślą, że jestem ich stałym klientem to już nie muszą o mnie zabiegać. Lubię sobie poszeleścić taką torbą w trakcie bycia kasowanym, żeby osoba kasująca zwróciła uwagę na logo konkurencji, i zdała sobie sprawę, że powinna w tym momencie mi nadskakiwać, bo wyraźnie robiłem zakupy gdzie indziej a teraz jestem tam, czyli trzeba zrobić na mnie jak najlepsze wrażenie.

Bardzo lubię serial Mentalista i to stamtąd wyciągnąłem jak robić life hacki i podobne tricki.

Wy też tak robicie? Może macie jakieś inne pro tipy psychologiczno-społeczne, których używacie?

#psychologia #zakupy #lifehack #ciekawostki #poradnik #mentalista
Rimfire - Ja tak mam, że jak idę do Biedronki, to biorę torbę Kaufmanna, jak do Lidla...

źródło: comment_J1UilVYbc5us774scMe8Qhy22xHsnga5.jpg

Pobierz
  • 22
Ale to jest kwestia wartości wypłaty nauczyciela a nie kasjerki.


@Falquan: Mówimy o zawodzie wynikającym z braku umiejętności do robienia czegoś innego, gdzie osoba nie potrafiąca się ogarnąć w jakimś konkretnym kierunku idzie drogą gdzie umiejętności nie są wymagane. Niewymagający zbytniego myślenia, a raczej nauczenia się prostych schematów. Coś co potrafi zrobić byle cep, i często tak jest, że cep tę drogę obiera. Porównywanie go do zawodu kasjerki, która musi potrafić