Wpis z mikrobloga

Kacpelek twierdzi, że nie chcemy odłączenia #gdansk od Polski, a jednak wiele razy w rozmowach słyszałam głosy, że gdańszczanie nie identyfikuja się z sytuacją w Polsce. Zapraszam gdańszczan do ankiety
"Oczywiście mieszkańcy Gdańska nie chcą odłączenia miasta od Polski. 99 proc mieszkańców to Polacy kochający ojczyznę. Tym bardziej może dziwić polityka prowadzona od lat przez włodarzy Gdańska" mówi w wywiadzie dla wPolityce.pl Kacpel Płażyński.
#polityka #bekazpisu
Cheeseburgg - Kacpelek twierdzi, że nie chcemy odłączenia #gdansk od Polski, a jednak...

źródło: comment_xckq1HRsstpkSmvo0ymaTXcgPjvixxpt.jpg

Pobierz

Czy wizja niepodległego miasta Gdańsk jest dla ciebie atrakcyjna?

  • Tak 55.0% (55)
  • Nie 45.0% (45)

Oddanych głosów: 100

  • 19
@queenmorrison: nie napisałam tak, napisałam że nie identyfikuja się z sytuacją w Polsce :) ja na przykład nie czuje żadnej wspólnoty, szczególnie że od lat władza pluję na Gdańsk który jest według wszystkich sondaży najlepszym miejscem do życia
CZY WIZJA NIEPODLEGŁEGO MIASTA GDAŃSK JEST DLA CIEBIE ATRAKCYJNA?


@Cheeseburgg: Trzy razy próbowano, trzy razy skończyło się to tragicznie. BTW, wiele jeszcze wrzutek na temat niepolskości gdańska mamy się od ciebie spodziewać? Mokro ci się robi od rozsiewania bzdur i taniej propagandy?

PS. Twarzą twórcy tej okładki Sieci chętnie podtarłbym sobie tyłek po dobrej sraczce. I to takiej po ostrym żarciu.
@Cheeseburgg: przede wszystkim trzeba sobie uświadomić, że takie państewko jak WMG położone między Niemcami a Rosją raz dwa wpadłoby w orbitę wpływów de/rus i tyle byłoby z tej wolności

znaczy może by było, ale wtedy każdy by na własnej skórze doświadczyl czym jest państwo satelickie
po co tyle agresji w ogóle

@Cheeseburgg: z powodu tej okładki. w końcu, wg twórcy tej okładki, mieszkam w nazistowskim mieście, co nie? A ty dokładasz się do tego gwałcąc zasadę "STOP MAKING STUPID PEOPLE/IDEAS FAMOUS". Tu nie ma o czym dyskutować, to trzeba pominąć milczeniem, wykopywanie tego pod pozorem "dyskusji" to rozsiewanie tych idiotyzmów dalej.