Wpis z mikrobloga

Jakie sa najwieksze mity calej tej branzy "fit", w ktore wierzyliscie, ale juz przejrzeliscie na oczy? Im wiecej osob w komentarzach powie "przeciez to prawda" tym lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja zaczynam:

-If it fit your macros (IIFYM) - zryj wszystko byle zgadzaly kalorie i makroskladniki

-Siady i martwe wystarczajca cwicza brzuch

#mikrokoksy #silownia
  • 104
  • Odpowiedz
-If it fit your macros (IIFYM) - zryj wszystko byle zgadzaly kalorie i makroskladniki


@DywanTv: O tu bym wszedł w polemikę, u mnie jest taka dieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co w tym takiego złego?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DywanTv:

Siady i martwe wystarczająca ćwiczą brzuch

tu bym polemizował, imo to zależy od celów, treningu (przy założeniu oczywiście że nie używa pasa w każdej serii)
  • Odpowiedz
@psposki: To, ze taki sposob zywienia w pelni przyzwala na jedzenie przetworzonego gowna, a jedzenie jedzenia niskiej jakosci, np. na zarcie 90% swojego zapotrzebowania na bialko z jakiegos niezbilansowanego roslinnego gowna, na laczeniu tluszczow nasyconych z cukrami prostymi w ogromnych porcjach - bo makrosy sie zgadzaja. Duzo zlego.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Mitów jest mnóstwo ale są dwa o których nawet większość nie zdaje sobie sprawy, myśli że ich to nie dotyczy...

1. Ludzie nie potrafią trenować, 99% osób albo i więcej (w tym wielu "ekspertów"), tego nie potrafi, i najśmieszniejsze że nawet nie potrafią zdać sobie z tego sprawy, nawet gdy próbuje im się to wyjaśniać.

2. GENETYKA - nie mam wyników = brak genetyki, on ma wyniki = ma
  • Odpowiedz
  • 1
@DywanTv widziałeś jak niektórzy ćwiczą w pasie? Podchodzą do tego na zasadzie "mam pas więc wypne bęben i będzie okej"
Nie spinają się, nie rozrywają pasa wystarczająco mocno, a potem wygląda to jak wygląda
  • Odpowiedz
Jesli chcesz miec silny brzuch, to moze - ale musialbys miec sporo to siadow i ciagow. Jesli do tego chcesz jako tako wygladac - to juz nie bardzo. Tak wyglada bardzo silny brzuch + dociecie.


@DywanTv: nie mialem na mysli tego, zeby w ogole nie robic brzucha, ale to, ze u osob poczatkujacych nie ma sensu robic ramion i brzucha, dopiero u osob bardziej zaawansowancych ten brzuch trzeba juz bardziej
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: To ja dodam jeszcze cos, co byc moze uderzy w Ciebie

Trening to ma byc krew pot i lzy, na kazdym treningu wszystko na 100%, po kazdym treningu ogromne zmecznie

A wysilek trzeba rozplanowywac. Jak ma byc ciezko, to ma byc ciezko, ale lzejsze dni tez musza byc. Ale pewnie to wiesz, a wiekszosc ludzi i tak nie potrafi ciezko trenowac.
  • Odpowiedz
GENETYKA - nie mam wyników = brak genetyki, on ma wyniki = ma genetykę. I mówią to ludzie którzy właśnie są ofiarami powyższego, braku umiejętności trenowania.


@IntruderXXL: tera to popadasz w skrajnosci. sa osoby, ktore maja lepsze predyspozycje, a inne znacznie gorsze
  • Odpowiedz