Wpis z mikrobloga

@revlayup: Całe towarzystwo się zna i często promowali się i bronili wzajemnie niezależnie od wartości treści/informacji podanej przez autora. Wspomniałem ich dlatego bo Szafa stwierdził, że skoro jego analiza spotkała się z krytyką ogółu to następne będą dla mniejszego grona - wnioskuje, że dla takiego, które wszystkiemu przyklaśnie. W tym wypadku nie czepiam się Roksany czy Karola, że coś napisali nie tak, użyłem ich bardziej jako przykładu.
  • Odpowiedz
@nieleczonaangina: Równie dobrze można używając niekompletnych danych zrobić analizę, z której wyjdzie że Kubica ma gorszy bolid. Ty założyłeś, podobnie jak Szafa, że tamte teorie to bzdura a ta z Szafy analizy jest spoko ale ktoś inny może zrobić zupełnie na odwrót.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd w ogóle pomysł na to, że na 100% Robert jest lepszy od Russella i musi mieć albo taki sam albo lepszy czas xD


@PochinkiParty: Widać wielu rzeczy nie rozumiesz.
Nikt nie twierdzi że RK jest na 100% lepszy, ale widać goły okiem że w wielu elementach RK jest równy albo odrobinę lepszy od Russela, a ogólne rezulaty tego nie pokazują, bo wyniki zaburzają dziwne anomalie.

Najlepszy przykład to
  • Odpowiedz
@crespo: Spoko, dla mnie to lekko obcy ludzie, wiem po prostu, gdzie piszą. Cyrk czasem odwiedzam, ale nie wiem czy Roksana robi coś ciekawego, czy tylko raportuje. O istnieniu Wronieckiego wiem ze dwa tygodnie może i na tym skończę.
W sumie to nic dziwnego, że jak się znają to się promują.

@nieleczonaangina: Wiesz co frustruje mnie niesamowicie w tej całej burzy? Czy się zgadzamy, czy nie, to kwestia drugorzędna.
Nazywanie "teoriami spiskowymi" wszystkiego, co nie jest potwierdzone i z oczywiście oczywistych względów potwierdzone może nie zostać nawet nigdy (jak przykład z łóżkiem u Williamsów, którego
  • Odpowiedz
@erb0: Wątpię, że to wiesz, ale zapytam (znaczy no offence, po prostu chyba nikt nie wie).

Czy Vandoorne był broniony tak jak Kubica przez osoby nie tylko ze swojego kraju? Czy w ogóle w ostatnich latach była sytuacja, by ktoś, kto powinien być dobry (mistrz juniorskiej serii, cokolwiek, sytuacja RK to unikat), obrywał mocno i jednak był broniony?

Ktoś kiedyś zasugerował, że gdyby chodziło o Stoffela, mielibyśmy to gdzieś. I
  • Odpowiedz
Czy Vandoorne był broniony tak jak Kubica przez osoby nie tylko ze swojego kraju? Czy w ogóle w ostatnich latach była sytuacja, by ktoś, kto powinien być dobry (mistrz juniorskiej serii, cokolwiek, sytuacja RK to unikat), obrywał mocno i jednak był broniony?


@revlayup: Ale Vandoorne nie obrywał tak mocno. Moim zdaniem wypadał całkiem dobrze na tle Alonso i powinien zostać w F1.
  • Odpowiedz
@revlayup Tak między nami wierzysz w to, że Williams wspólnie z Mercedesem i przy błogosławieństwie FIA pracują aby zniszczyć Roberta i jego heroiczny powrót po tak ciężkim wypadku i rehabilitacji. Dla mnie to o krok za daleko.

Williams może faworyzować Russella biorąc jego sugestie pod uwagę przy ustawianiu i rozwijaniu auta. I to grałoby idealnie ze słowami Roberta. Może to być kwestia narodowości, ale też wynikać z faktu, że lepiej wszedł
  • Odpowiedz
@erb0: Ja uważam, że mocno niesprawiedliwie był oceniany, ale nie w tym rzecz. Bardziej chodziło mi o przyjęcie perspektywy kogoś, kto patrzy na wyniki i mówi "ha, znowu za nim, ale dziad".
  • Odpowiedz
Ja uważam, że mocno niesprawiedliwie był oceniany, ale nie w tym rzecz.


@revlayup: Ale przez kogo? Przez januszy chyba.
Ja go oceniałem dobrze, bo uważam Alonso za jednego z top top.
To że przegrywał to jedno, ale to że nie odstawał bardzo i kosztował grosze, to drugie.
Moim zdaniem Vandoorne wyleciał dlatego że nie ma miejsc w F1 na kierowców bez budżetu.
Chciałbym zobaczyć gwiazdy typu Norris i Sainz na
  • Odpowiedz
@revlayup: No i jeszcze najważniejsza rzecz.
McLaren walczył o pozycje, dlatego trudno podejrzewać ich gnojenie Vandoorna. Jedynie o lekkie faworyzowanie ALO.
Natomiast Williams nie walczy o nic, więc mogą odwalać dowolne rzeczy, które zagwarantują im kasę z różnych klauzul kontraktowych.

Dlatego w ogole nie rozumiem ludzi typu szafa, którzy traktują Williamsa jak normalny zespół.
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta:
Samo niszczenie powrotu Roberta nie ma sensu, bo co on im sam w sobie przeszkadza? No nic. I jeśli patrzymy z perspektywy Twojego pytania to odpowiedź jest prosta - nie, nie pracują, by zniszczyć jego heroiczny powrót.

Wierzę, że wyniki Kubicy są dużo gorsze niż jego aktualne umiejętności i dziwi mnie ta sytuacja.

A teraz sobie popłynę,
  • Odpowiedz
@erb0: Mi chodziło o zwrócenie uwagi, że nawet dla przeciętnego widza bronienie Roberta jest czymś, co w sytuacjach w miarę podobnych wynikami (stąd Vandoorne), jest mocno nietypowe. A konkretniej - że nie tylko Polacy wierzą, że Kubica jest lepszy niż 8:0 czy 7:1.

Ale trochę się nam to rozjechało i w ogóle.
  • Odpowiedz
przeczytałem te szambo i powiem Wam tak Panowie: P----------O WAS WSZYSTKICH DO RESZTY. Weźcie sobie na wstrzymanie bo z tej całej dyskusji nie wynika nic. Oprócz obrzucania się gównem na lewo i prawo. a Ty @podobno_mialem_multikonta dajesz się prowokować. czasami milczenie bywa złotem.
@erb0:

Dlatego w ogole nie rozumiem ludzi typu szafa, którzy traktują Williamsa jak normalny zespół.

Wszystko w temacie dyskusji z Tobą. Jesteś niepoważny, a Twoje argumenty
  • Odpowiedz