Wpis z mikrobloga

@erb0: to może zamiast dawać znaki nie coś z tym zrobi, nie wiem protest jakis, nie wyjdzie z bolidu do póki nie dostanie nowych części czy coś xD. Wynik idzie w świat, za rok nikt nie będzie pamiętał jakie znaki Kubica dawaj w wywiadach, wszyscy będą tylko pamiętać tylko wynik. Coś mówi o tych nierównych bolidach ciągle ale to nic nie daje. Jak on czegoś z tym nie zrobi to kto
  • Odpowiedz
@some_ONE: nie no wiem że to głupio brzmi z tymi strajkami ale jak Kubica daje znaku że bolid be, to powinien próbować coś z tym zrobić, bo co ma do stracenia ? Bardzo możliwe że za rok już go tu nie będzie, a jeśli będzie to kolejny sezon w taczkowozie, bo Klara chce pieniądze. Musi coś zrobić żeby nie być zapamiętanym jako paydriver

  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Zwalczanie dziwacznych teorii tworzeniem innych dziwacznych widocznie nie jest tym czego oczekują widzowie. Napisałeś, że kibice nie potrzebują przeciwwagi bzdurnych teorii, które ty chciałeś skontrować tym materiałem, ale to nie jest powód tego, że materiał został przyjęty krytycznie. Problemem jest to, że materiał był pełen błędów. Możecie się klepać po plecach z Roksaną, Karolem i Wronieckim i wzajemnie przekonywać, że to wy jesteście oświeceni a cała reszta, która śmie was
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Przecież pisali ci ludzie, ze analiza oparta tylko na wykresie zależności prędkości od czasu okrążenia nie ma sensu bo nie daje obrazu w jakim miejscu toru jest w danym momencie bolid oraz nie pokazuje co robi kierowca. To w zasadzie wystarczy. Były też inne zastrzeżenia na yt i tutaj pod twoim filmem.
  • Odpowiedz
Popularna była teoria innego podwozia - upadła. Potem podłogi - upadła. Teraz jest silnik i to też upadnie.


@podobno_mialem_multikonta: Nic nie upadło, poza chyba tobą na głowę.

Przydałaby się jeszcze analiza mowy ciała. Mnie się zdaje, że mrugnął dwa razy lewym okiem.


@podobno_mialem_multikonta: Ojojoj, ale jesteś śmieszny. A odniesiesz się merytorycznie na temat orki twoich głupot o chwilowej prędkości w zakrętach. Człowieku 3dni robileś analize wykresu którego nie rozumiesz!!

Sam
  • Odpowiedz
Przestań mnie prowokować i obrażać, to nie będę reagował.


@podobno_mialem_multikonta: Ogarnij to że prostowanie bzdur i głupot, pomieszanych z manipulacją i niewiedzą, to nie jest obrażanie! Jak nie umiesz zaakceptować że ktoś będzie wyśmiewał twoje idiotyzmy, to usuń konto.
  • Odpowiedz