Wpis z mikrobloga

Jestem opiekunką na lecie w mieście, zajmuje się grupą 9 i 10 latków. Wczoraj mały gowniak zdjął buta i nim we mnie rzucił (nie trafił), ponieważ raczyłam zwrócić mu uwagę, ze nie wolno zabierać butów młodszym dzieciakom. Wiecie, co zrobiłam?


Dobrze to robię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki może trochę #zonabijealewolnobiega
  • 68
@picaobojetniejaka odstawiasz takiego do rodzica, żeby go powyjaśniali za atakowanie opiekuna, a jak nie ma możliwości, to odłączasz go od zabawy na jakiś czas, a nie narażasz na kontuzję za karę. Później rodzic przychodzi, Ty mu zgłaszasz, że dziecko zaatakowało Cię butem, a ono "a pani mi zabrała buta!". No co za bzdura.

Robisz to totalnie źle. Kto Ci dał wychowawstwo? ()
@zwirz: Akurat w tym przypadku nie jest to możliwe. Chłopak się ewidentnie nie słucha, zawsze muszę go szukać, bo odłącza się od grupy, nie informuje, ze idzie do toalety itd. Wiec utrzymanie go na ławce przez godzinę jest niewykonalne, byłyby to krzyki, piski, próby uderzenia mnie, a ja niestety na sile nic nie mogę zrobić
@picaobojetniejaka nie ma, że się nie słucha. Dzieci się bawią, a on ma siedzieć ba ławce. Wstaje, to go usadzasz i tak nawet 30 razy. Przy piętnastym przestanie go to bawić i zorientuje się, że jeżeli nie przestanie odstawiać szopki, to będzie siedział na dupie, bo wychowawca nie ma problemu z tym, żeby go usadzać. Nie ma dzieci, którym nie można przetłumaczyć, a z Twoich wpisów wynika, że nawet za mocno się