Wpis z mikrobloga

Co piszecie w opisie na tinderze? Ponoć różowe zwracają na to dużą uwagę. Ja się dzisiaj pobawiłem i wpisałem króciutko: netflix, jedzenie, podróże, dobre winko czyli w sumie to co 90% różowych na #tinder. Robił z was ktoś kiedyś już taki "eksperyment"? Będę miał więcej matchy po takim opisie?
#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 29
@Tito93: Coraz więcej widzę w opisach dziewczyn "Nie iteresuje mnie twoja fota z siłowni" XD, eksperyment klaudiusz zapewne to potwierdza XD ( )

MOżesz być 10/10 i napisać że siedziałeś za molestowanie dziewczynek i tak bedo pisać ¯\_(ツ)_/¯

To mój, czy działą nie wiem, trochę par jest, ale większoć nie czyta. Czytają tylko te brzydkie które potem zagadują same o pizzy, alpakach reszta ma to "w
pijmleko - @Tito93: Coraz więcej widzę w opisach dziewczyn "Nie iteresuje mnie twoja ...

źródło: comment_7IbYQGAzUYrnSrOnU4ZAfNJA6GvaVAnf.jpg

Pobierz
@Tito93 2-3 zdania najlepiej takie żeby łatwo można było o coś zapytać (żadna nie zapyta cię o Netflixa i wino) albo zawrzeć jakieś pytanie na które one mogą odpowiedzieć zaczynając rozmowę
@poczekajcie: tylko po co? jak wiekszość ma krótki i zwięzły opis; im więcej piszesz o sobie tym ta druga strona ma wrażenie, że jesteś mało tajemniczy i interesujący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poczekajcie: pożyjemy zobaczymy ;) jak już wyżej napisałem to jest tylko eksperyment, pochwalę się wynikami za jakiś tydzień, jak nie będzie wymiernych efektów to w każdej chwili mogę zmienić przecież opis ( ͡º ͜ʖ͡º)