Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Czekaj, czy ty chcesz mi powiedzieć, że nie mogę nawoływać do zabijania innych ludzi ze względu na ich orientację seksualną?

TO JEST TA LEWACKA WOLNOŚĆ SŁOWA?
  • Odpowiedz
@saakaszi: Muszę napisać tę oczywistość:

Cytowanie krwawych fragmentów o zabijaniu z Koranu - zła islamizacja
Cytowania krwawych fragmentów o zabijaniu kolegów z pracy z Biblii - wykorzystywanie wolności słowa z dobrych pobudek dla dobrych celów.

Czy wy prawactwo i narodowe cośtam serio umiecie żyć w takim rozdwojeniu jaźni, o nie uwierzę, że każdy z was jest turbokatolem wierzącym w Boga.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Dodatkowo info od innego pracownika na temat artykułu prawicowego dorzeczy - @Kagerus:

"Jako pracownik chciałbym rozjaśnić parę rzeczy

Artykuł trochę mydli oczy, nie było żadnego zmuszania do promowania niczego. Był jedynie mail o stanowisku firmy, plus artykuł na wewnętrznej stronie o tym. Jak ktoś chciał to mógł zignorować i po problemie. Pod takimi artykułami można oczywiście zostawić komentarze i ot pan postanowił dać cytaty z biblii.

Czy cytat naruszał
  • Odpowiedz
@czynastolatek:

skrajnie lewicowej partii

patrz jak to niewiele potrzeba by zostać komunistą/anarchistą. wystarczy dać pieniąszki na bombelki i automatycznie znosi to wtedy własność prywatną, państwo oraz podział na klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z tej okazji opublikowaliśmy artykuł w naszym intranecie (...) Jeden z naszych pracowników opublikował komentarz pod artykułem


@saakaszi: czyli chłop wykorzystywał wewnętrzny system i pracownicze konto nie tylko do uprawiania prywaty, ale wręcz do atakowania nielubianych grup społecznych? To tylko turboprawaki mogą myśleć, że został zwolniony niesłusznie i dostanie odszkodowanie.

@R187: xD przecież to jest rozwiązanie za wypowiedzeniem, a nie dyscyplinarka, chłop nie ma żadnych szans na odwołanie.
  • Odpowiedz
@rzep: możesz, wystarczy dwa razy w obecności świadka powiedzieć "la illaha illa Llah, wa Muhhammad rasulu Llah". Wtedy możesz wzywać do mordowania nawet lewaków, a lewacy będą bili brawo. Oczywiście prawacy się przypierdzielą, ale z nimi już lewacy sobie poradzą słowami "tolerancja", "faszyzm" i "urojenia".
  • Odpowiedz