Wpis z mikrobloga

JEST OŚWIADCZENIE IKEA: zwolniony pracownik wykorzystał cytaty ze starego testamentu mówiące o śmierci, krwi w kontekście tego jaki los powinien spotkać osoby homoseksualne.

https://ikea.prowly.com/63231-oswiadczenie-w-sprawie-pisma-instytutu-ordo-iuris

#neuropa #4koserwy #bekazkatoli #bekazprawakow #polska #prawo #praca #lgbt #homoseksualizm
saakaszi - JEST OŚWIADCZENIE IKEA: zwolniony pracownik wykorzystał cytaty ze starego ...

źródło: comment_edzYVQXeYxyAt6LlpEN06IwhHjVHsJtc.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzep: nie będę trzydziesty drugi (a tobie osobiście czwarty lub piąty) szukał artykułów o tym jak w beneluksie pewna grupa dostała przywilej wzywania do przemocy wobec mniejszości seksualnych. I tak za dwa dni znów stwierdzisz, że nic o tym nie słyszałeś i to nie może być prawda.
Także "żyjemy w p0lsce a tu problemem są katolicy, nie muzułmanie" i do przodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saakaszi:
<Podstawa naszej kultury korporacyjnej jest wolność poglądów.
<pracownik wyraża swoje poglady
<wywal go z roboty bo nie podobają Ci się jego poglady
Honk honk
  • Odpowiedz
@saakaszi nie chce mi się zagłębiać jak było dokładnie ale słuchałem dwóch skrajnych relacji.
I ogólna refleksja jest taka, że jako ateista, uważam że wszystkim się we łbach #!$%@?ło.
Katole sie #!$%@?ą tam gdzie nie powinni, a liberałowie nie pozostają im dłużni.
Pozytywne jest jak sądzę, że 98% społeczenstwa zachowuje zdrowy rozsądek...
  • Odpowiedz
@saakaszi: jesli pracownik firmy #!$%@? posty o homosach na swoim wallu i straszyl homosow ogniem piekielnym to wuj komukolwiek do tego. jesli pracownik wdawal sie w dyskusje na necie o homosach i straszyl ich pieklem i ogniem potepienia to wuj komukolwiek do tego. jesli pracownik straszyl homosow ogniem piekielnym na jakiejkolwiek stronie pracodawcy to bardzo dobrze ze #!$%@? go na zbity pysk. pracownik w firmie ma #!$%@? a nie zajmowac
  • Odpowiedz
@phoe tak go upodlili za łamanie jakichkolwiek standardów współżycia, że zwolnili go z obowiązku świadczenia pracy z zachowaniem wynagrodzenia. Lewacka represja, gułag, komuna!!!!!! Ciekawe tylko, jak taki honorowy Polak katolik mógł się zgodzić na takie znieważenie, tożto wręcz gejowskie splunięcie w twarz.
  • Odpowiedz
@saakaszi: A moim zdaniem jeszcze lewaczki będziecie kwiczeć, bo napisał wyraźnie: "Pismo święte mówi". Wg. Ikea cytowanie Biblii jest naruszeniem zasad współżycia społecznego. W Szwecji pewnie tak jest, ale z pewnością nie w Polsce. Ikea przegra tę sprawę i znowu będzie słychać wasze wycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Szczerze mówiąc to jestem w szoku widząc rozwój tej sytuacji.

Jak zobaczyłem pierwszy raz tą wypowiedź, to pomyślałem "ale głupie, co za nieogar"

Teraz za gościem wstawiają się jakieś organizacje i zrzeszają się ludzie, wielu nie wiedząc nawet jak nieogarnięta była jego wypowiedź. Serio tego trzeba w dzisiejszym świecie by zyskać rozgłosu, krzyczeć "ludzie których nie lubię
  • Odpowiedz
  • 0
@saakaszi: Czekaj, czy ty chcesz mi powiedzieć, że nie mogę nawoływać do zabijania innych ludzi ze względu na ich orientację seksualną?


TO JEST TA LEWACKA WOLNOŚĆ SŁOWA?

@rzep Zależy. Czy cytowanie fragmentu Bibli czy Koranu będzie nawolywaniem. Koran i biblia nie są zakazane.
  • Odpowiedz