Wpis z mikrobloga

@THredrock: Wydaje mi się, że ludzie podpatrują styl życia, bo nie mają na siebie pomysłu. Czasem są też fajne porady na temat makijażu czy mody czyli tego, czym interesują się młode dziewczyny. Chłopaki często oglądają przecież „gameplaye” albo kompilacje memów. Także pierwszorzędnym celem followersów jest raczej rozrywka a nie nauka.
Tak przy okazji to w Polsce (jeszcze?) nie jest to tak popularne jak w UK, pracowałam w firmie, która często zgadzała
@atencjaqueen Następna insta queen co pewnie myśli że jej zwykle konto jest coś warte i rozdawanie żarcia za free kazdemu z insta który o to pyta jest normalne gdyż inaczej to januszerka?
Jest odwrotnie. Jak ktoś się na coś takiego zgadza to oznacza że jego produkt sam się nie broni jakością.

Mają wysoko oceniana restauracje w dobrym i drogim miejscu więc ogarniają profesjonalna reklamę bez korzystania z "pomocy" tych żebraków.
Pewnie te
@m0rgi stary co XD? Nie wkładaj mi słów w usta panie insta queen, nigdzie nie było pówiedziane, że pochwalam taka darmoszke. Zwróciłam tylko uwagę, że zrobili sobie sprytna reklamę i że z "oznaczeniem od blogerki" nie uzyskali by 1/10 tego zasięgu co tym sposobem, co jest prawda bo od wczoraj widzę ciągle ten post udostępniony w różnych miejscach.

A no i że jedzenie mają zwyczajne podtrzymuje nadal, więc z tym bronienorm się